Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun ayağı kanadı

İsmail9502

Yeni Üye
Öncelikle merhabalar benim muhabbet kuşumun ayağı tüle takıldı. Sonra tülü kesip çıkarttık. Kafese koyduğumuzda birşeyin ters olduğunu fark ettim. Tülün üstünde kan vardı. Kanaması durmuştu fakat yarası duruyordu. Bizde peceteye kolanya döktük. Onu ayağına koyduk mikropu kırılsın diye kuşlarla kafesini ayırdık. O yaranın kapanması için ne yapmalıyız bilgili biri söyleyebilir mi

kolonya yerine batikon kullanmalısınız. batikondan sonra terramicyn sürebilirsiniz

biz kolanya sürmüştük. Ondan 1 gün sonra teramicyn sürüyoruz şuanlık iyi gibi yorumunuz için teşekürler. Halsizlik felan yok zaten sadece ayağında sorun var.

kolanyadan dolayı bişey olurmu ? Artık sürdükte o yüzden diyorum

bilgili bir veterniere götürdük. Ayağı kırılmış. Morluk ve şişkinlik varmış. Doktor bize jel vermişti onu 1 hafta sürdük. Artık ayağına basabiliyor. ayağıyla tüneği kavrayabiliyor. Morluk gitmiş çok azcık şişkinlik var. Keyfi yerinde yemini suyunu veriyoruz şuan çok mutlu

sevindim adınıza. geçmiş olsun

Merhabalar benimde kuşumun sol kanat dibinde bi kızarıklık var şişlik gibi banyo yaptırınca farkına vardım uçmasında sıkıntı yok ama bazen uçunçada yan yan uçuyor

Ekli dosyalar

• 205927.jpg
    205927.jpg
    30.7 KB · Görüntüleme: 10
  • 205928.jpg
    205928.jpg
    26.6 KB · Görüntüleme: 10
Geri