Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşumun Ayakları hakkında yardım

Platorya45

Yeni Üye
Merhabalar Hayırlı geceler herkese, 8 yaşında bir muhabbet kuşumuz var son 3-4 aydır karaciğer büyümesi yüzünden sürekli veteriner kontrolünde ve tedavi oluyor. Karaciğer büyümesinden dolayı bu tedaviden önce sağ ayağı tutmamaya başlamıştı. Tedaviye başlandığında beridir sürekli pelet yem, ilaç ve probiyotik kullanıyoruz veteriner tavsiyesiyle . Bugün farkettiğim de de sağlam olan ayağının arka parmağı da öne gelmiş vaziyette, aşağıya fotoğrafını koyacağım. Veteriner tavsiyesiyle her gün ayaklarına masaj yapıyoruz . Ama hiç bi gelişim yok. Çok araştırdım birşeyler bulmak için fakat hiç bir bilgi bulamadım malesef. Buraya yazıyorum şimdide belki değerli hocalarımızdan vardır bilgisi olan.

minik.jpg

Kaliteli bir b vitamini takviyesi yapın. 3,4 gün boyunca, sinir sistemine bağlı bir durum olabilir. Başka bir şey aklıma gelmiyor şuanlık. Veterineriniz başka bir şey söylemedi mi ayakları hakkında?

Kaliteli bir b vitamini takviyesi yapın. 3,4 gün boyunca, sinir sistemine bağlı bir durum olabilir. Başka bir şey aklıma gelmiyor şuanlık. Veterineriniz başka bir şey söylemedi mi ayakları hakkında?
B vitamini takviyesi yapıyoruz. Ama değişim yok hiç zaten fotoğrafta görünmeyen ayağı gitmiş vaziyette, bu sağlam ayağıda kötüleşiyor. Veteriner ayağıyla ilgili bir şey demedi malesef. Karaciğer büyüdüğü için baskıladığını söyledi sadece ayaklarını.

Ellerim kollarım bağlı, bakmadığım okumadığım yer kalmadı. Napcağımı bilmiyorum. Allahtan neşesi güzel mutlu ama ayakları onu çok sinirlendiriyor. Dengede durmakta zorlanıyor. Off off

B vitamini takviyesi yapıyoruz. Ama değişim yok hiç zaten fotoğrafta görünmeyen ayağı gitmiş vaziyette, bu sağlam ayağıda kötüleşiyor. Veteriner ayağıyla ilgili bir şey demedi malesef. Karaciğer büyüdüğü için baskıladığını söyledi sadece ayaklarını.
D vitamini takviyesi yapın, e vitamini de verin ara ara. Kas ve kemik yapısını güçlendirmeye yardımcı olacaktır..

Yabancı üretici ya da veteriner yazılarını bakın isterseniz.

Geri