Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun karnı neden böyle?

Cansunur ÖZEN

Paylaşımcı Üye
Merhabalar. Arkadaşlar muhabbet kuşumun karnında böyle yarık gibi bir şey oluştu  ilk günlerde yoktu sonradan oldu. Bi fikri olan var mı?
2017-02-22 13.28.59.jpg

merak etmeyin. bi sıkıntı yok. tüyler o bölgede öyle şekil alıyo bazen. benim kuşlarda da arada öyle oluyo. normal bişey, endişe etmeyin.

yönetim tarafından mesajınız kaldırıldı.
@samet555 lütfen konuşmalarımıza dikkat edelim, tekrar devam etmeniz halinde uyarılmadan süresiz olarak forumdan uzaklaştırılacaksınız.

Moderatör tarafında düzenlendi:
yok kardeşim normal ya benim kuşlarda öyle

cansu kardeşim sitenin en üstünde mavi şablon üzerine 2 tane muhabbet resmi var sağ taraftan gelen sarı muhabbet kuşuna bir bak istersen

cansu kardeşim sitenin en üstünde mavi şablon üzerine 2 tane muhabbet resmi var sağ taraftan gelen sarı muhabbet kuşuna bir bak istersen

Ya evet ona dikkat ettim. Ama az önceki bi arkadaş kuşunun 2 gün ömrü var falan deyince iyice korktum açıkçası

samet555 kardeşin işi gücü yok galiba, burada insanları gereksiz endişeye sokuyor. Cansu hanım endişelenmeyin kuşunuz maşallah sağlıklı. tüylerin çıkış yönlerinden dolayı bazen öyle olabiliyor. her kuşun yapısı farklıdır.

Maşallah'ı var. Büyüyünce o bölge de ki tüyler daha gür ve düzgün görünecektir. Endişe edilecek bir durum yok.

samet555 kardeşin işi gücü yok galiba, burada insanları gereksiz endişeye sokuyor. Cansu hanım endişelenmeyin kuşunuz maşallah sağlıklı. tüylerin çıkış yönlerinden dolayı bazen öyle olabiliyor. her kuşun yapısı farklıdır.
Çok teşekkür ederim sağ olun :)

Geri