Karadeniz Pet

muhabbet kuşumun tek gözü sıkıntılı !!!!

emirhantr61

Yeni Üye
merhabalar abilerim benim 1.5 yaşına yakın bir dişi muhabbet kuşum var 4 5 gündür sağ gözünü bazen kapalı bazen yarım açıyo bazende ta açık etrafı izliyo ama sanki zorla açıyomuş gibi bi ara geçmiş gibi oldu ama hala aynı kuşuma ne oldu lütfen yardım edin

Kafeste sivri oyuncak falan varsa belki gözüne denk gelmiştir. Gözünde akıntı yoksa 1 kaç güne düzelir eğer akıntı başlarsa bunun için merhem kullanabilirsiniz kuşunuzu takipte kalın..

Geçmiş olsun..

abi kafesinde hiçbirşey yok gözünü çarpabileceği

Ekli dosyalar

• IMG_2282.JPG
    IMG_2282.JPG
    2.6 MB · Görüntüleme: 55
  • IMG_2283.JPG
    IMG_2283.JPG
    2.6 MB · Görüntüleme: 53
resimleride bu göz kapağında görünen hiçbir hasar yok ama 4-5 gündür böyle ışıkta fln full kapalı tutuyo gözünü

Kafesin ve kuşun resmini paylaşırmısın detaylı bakalım..

abi kafes böyle

Ekli dosyalar

• IMG_2284.JPG
    IMG_2284.JPG
    2.6 MB · Görüntüleme: 50
abi resimleri düzgün yükleyemiyorum biri gidiyo diğeri gitmiyo nasıl yapacağım

İhtimal tabii sen dediğim gibi kuşu biraz gözlemle benim tahminim 1.2 güne düzelicek yönünde ama biz yinede bakalım akıntı için konu üstünden devam ederiz sende gelişmeleri durumunu burdan bize bildirirsin..

İhtimal tabii sen dediğim gibi kuşu biraz gözlemle benim tahminim 1.2 güne düzelicek yönünde ama biz yinede bakalım akıntı için konu üstünden devam ederiz sende gelişmeleri durumunu burdan bize bildirirsin..

abi 3. gün oldu akıntı fln yok ama kuş yine ara ara gözünü kapatıyor bir süre sonra açıyor bu çoğunlukla akşamları salonun ışığını yakınca oluyo onun dışında gün içindede çok az kapatıyor kısa sürüyor açıyor hemen

abi 3. gün oldu akıntı fln yok ama kuş yine ara ara gözünü kapatıyor bir süre sonra açıyor bu çoğunlukla akşamları salonun ışığını yakınca oluyo onun dışında gün içindede çok az kapatıyor kısa sürüyor açıyor hemen

Tamam sıkıntı yok takibe devam edelim pek ciddi bişi olduğunu sanmıyorum gözü sürtmeden dolayı tahriş olmuşsa ışıkta kısması normal yakın zamanda o da geçicek bana güven ;)

Tamam sıkıntı yok takibe devam edelim pek ciddi bişi olduğunu sanmıyorum gözü sürtmeden dolayı tahriş olmuşsa ışıkta kısması normal yakın zamanda o da geçicek bana güven ;)
güvenmez olurmuyum abi bilginizden dolayı size danıştım zaten takibe devam ediyorum ara ara durumunu yazarım

Gentagut göz damlası da etkili oluo böyle durumlarda,benim işimi görmüştü

abi gözü birazdaha kötüleşti ya göz kapağı fln kızardı göz damlası gibi birşey alıp uygulayayımmı ? birde son zamanlarda biraz halsiz ve üst üste hapşırıyo acaba hastamı oldu?

Geri