Karadeniz Pet

Muhabbet kusu kulucka

@Recai kusum 6 veya 5 tane ici dolu yumurta yapti ici dolu kizginlik yumurtasi olsa ici bos olmazmiydi kiriyordu bende aliyordum elime yumurtayi bakiyordum sarisi var beyazi var yani normal yumurta mavi kusum 1 yildir bende sari kusu 3 4 ay once aldim mavi kus beni cok seviyor sari kus kaciyor elime gelmiyor
Anladım. Kuşların enerjileri iştahları nasıl?

@Recai kuslarin enerjileri yerinde istahlari yerine sari kustan pek emin degilim ama mavi kus bildim bileli doyumsuz zevk diye elma yiyor douyor sojra isirip yere atiyor ama sari kus elimden yemek yemiyor veya meyve

@Recai ama mavi disi kusumun diskisi baya cogaldi buyuk buyuk yapiyor yumurtami geliyor ona gore kulucma koyim

@Recai var kuyruk assagi yukari ve biraz geride ve popo kismi biraz disarida
Konu biraz fazla karışmış. Kuşların yeni dışkı ve kafeslerinin fotoğrafını atar mısın? O kadar çok birbirinden alakasız mesajlar yazılmış ki sorun ne anlayamadım bir türlü.

@thewildpanthalp olau su 3 hafta once kusum 5 yumurta yalti ve helsini yedi yumurtalama zamani kusumun diskisi 2 3 kat vuyudu simdi yine buyudu bunlar kac ayda bir yumurta yapiyor bilmiyorum kusumun kuyrugu assagi yukari oluyor vr diskisi yine buyudu yumurtliyacakmi bilmiyorum

@Recai kuşum 3gun once tek yumurta yapti ondan sonra daha yapmadi normalmi bu hiç siskinlik filan yok