Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu sağ ayağında problem var

Murat Karakoç

Meraklı Üye
Merhabalar,
Bu yaklaşık 40 günlük yavru dengede duramıyor. Sol ayağına yükleniyor. Tünekde sol ayağından güç alıyor. Sağ ayağında herhangi bir kızarıklık, morarma renk değişimi yok. Mamalığa koyuyorum yemi onun içinde yatıyor. 1-2 gün önce sağ ayağı parmağımı bile kavramıyordu hissiz gibiydi. Şimdi biraz kavrıyor gibi ama yine de tünekte aynı sağ ayağı havada. Uçmada problem yok. Sorunun ne olduğunu çözemedim. Fotoğraf anlık değil genelde böyle kuş.Sola yatırıyor kendini.

Kuşunuzun ayağı incinmiş, evinizde Voltaren veya Dolgit krem varsa sürün. Yoksa herhangi bir kas gevşetici krem de olur, günde 2 kez olmak üzere sabah akşam sürün.

Bugün biraz daha iyi D vitamini kullanıyorum dün öğlen başladım. Akşam sabah olarak devam edeceğim. Ekstra voltaren kullanmayı düşünüyorum. İncinmiş sanırım ondan yapıyor olabilir kardeşlerinde problem yoktu cunku

Bugün biraz daha iyi D vitamini kullanıyorum dün öğlen başladım. Akşam sabah olarak devam edeceğim. Ekstra voltaren kullanmayı düşünüyorum. İncinmiş sanırım ondan yapıyor olabilir kardeşlerinde problem yoktu cunku

Kuşunuzun ayağının iyileşmeye başlamasına sevindim. Çok fazla vitamin vermeyin, haftada 2 kez vermeniz kafidir. Voltaren kremi bir an önce kullanmaya başlayın.

Geri