Karadeniz Pet

muhabbet kuşu yem yapımı

özkan72

Paylaşımcı Üye
merhaba sevgili muhabbet kuşu severler kuşlarım için hazır satılan yem yerine kendim alıp karmak istiyorum ne tür yemler kullanılmalı ölçü leri ile bilgilendirebilirseniz memnun olurum saygılar

Tavsiye etmem, hazır olarak alacağınız yemleri en kötüsü bile (bayat olanlar değil tabiki) sizin hazırlayacağınjz yemden daha faydalı olur. Nihayetinde bunu üretenler kendi kafalarına göre değil, belli araştırmalar sonucu bir takım karışımlar hazırlıyorlar.

Tavsiye etmem, hazır olarak alacağınız yemleri en kötüsü bile (bayat olanlar değil tabiki) sizin hazırlayacağınjz yemden daha faydalı olur. Nihayetinde bunu üretenler kendi kafalarına göre değil, belli araştırmalar sonucu bir takım karışımlar hazırlıyorlar.

teşekür ederim peki bir marka veya cins olarak önerebileceğiniz varmı vitekraft markasına bakıyordum bende

Vitakraft kullanıyorum, memnunum ancak arkadaşlar Versele Laga ve Tropifit öneriyorlar. Elimdeki yemler azalınca pelet yem denemeyi düşünüyorum.

Bizim kullandığımız yemlerde her şey ayrı ayrı yer alır. Pelet yemler ise bütün bu besinlerin sıkıştırılmış halidir. Genellikle ülkemizde evcil tavşan ya da kemirgen besleyenler kullanır. Bununla ilgili ürün incelemeleri bölümüne bakabilirsiniz. Birçok ürün ile ilgili incelemeler var.

Bizim kullandığımız yemlerde her şey ayrı ayrı yer alır. Pelet yemler ise bütün bu besinlerin sıkıştırılmış halidir. Genellikle ülkemizde evcil tavşan ya da kemirgen besleyenler kullanır. Bununla ilgili ürün incelemeleri bölümüne bakabilirsiniz. Birçok ürün ile ilgili incelemeler var.
teşekür ederim bi inceleyim

Geri