Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumdaki yara

Aylin alkiraz

Yeni Üye
Kuşumun kanat altında bir yara farkettim ve ayağını sağlıklı bir şekilde kullanamıyor. Ne olabilir :(
0d5cca4878817b8229ec130c54ae005d.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu bölge neden böyle peki ıslak gibi ? Krem surmussunuz ne kremi yaralanması için ya başka kuş yada kuşunuzun başına bir sey gelmiş olması lazım o bölgeyi tentürdiyot ile temizlemeniz daha mantıklı önce ne var görmek lazim

Son düzenleme:
Bu bölge neden böyle peki ıslak gibi ? Krem surmussunuz ne kremi yaralanması için ya başka kuş yada kuşunuzun başına bir sey gelmiş olması lazım o bölgeyi tentürdiyot ile temizlemeniz daha mantıklı önce ne var görmek lazim

Öncelikle ayağının üstüne basamadığı için bize krem sürün ovalayın dediler. Bende teramisin sürerken orayı farkettim

Öncelikle ayağının üstüne basamadığı için bize krem sürün ovalayın dediler. Bende teramisin sürerken orayı farkettim

Bu krem bu tarz durumlar için pekte uygun değil en azından öyle biliyorum .
Kuşun durumu ile ilgili video çekip youtube a yükler misiniz ardından diski fotografi da atmaniz lazim ne olur ne olmaz.
Vitamin kullanıyor musunuz ?

Bu krem bu tarz durumlar için pekte uygun değil en azından öyle biliyorum .
Kuşun durumu ile ilgili video çekip youtube a yükler misiniz ardından diski fotografi da atmaniz lazim ne olur ne olmaz.
Vitamin kullanıyor musunuz ?

Evet d-vit kullanmaya başladık iki gündür

Evet d-vit kullanmaya başladık iki gündür

Eğer ayakta felç durumu varsa B grubu vitaminler daha önemli, bahsettiğiniz yeri tentürdiyot ile temizleyin, video ve dışkı fotoğrafı ile daha rahat anlaşılır durumlar

Geri