Karadeniz Pet

Paçalı güvercin buldum

ragazzi

Yeni Üye
Kedilerin kovaladığı bi güvercin buldum. Hayvanın yarası fln yok ama korkmuş sanırım hiç kıpırdamıyor yemiyor içmiyor. Demin şırıngayla ağzına yem su verdik. Bilezikli ancak bilezikteki numara kullanılmıyor. Resimlerini ekliyorum cinsini fln söyleyebilir misiniz? Böyle bi kuşu kaybeden varsa da bana ulaşsın bileziğindeki numarayı bilirse vereceğim.

Kedilerin kovaladığı bi güvercin buldum. Hayvanın yarası fln yok ama korkmuş sanırım hiç kıpırdamıyor yemiyor içmiyor. Demin şırıngayla ağzına yem su verdik. Bilezikli ancak bilezikteki numara kullanılmıyor. Resimlerini ekliyorum cinsini fln söyleyebilir misiniz? Böyle bi kuşu kaybeden varsa da bana ulaşsın bileziğindeki numarayı bilirse vereceğim.
Mat sabuni diye geçer namı değer çingene sabuni sidir ayağında ki halka birinin markası da olabilir rast gele takılan bir marka da olabilir sahibine gelince oda içinde avucunuzdan bırakın oda içinde takla atarsa sahibi peşine düşebilir sıradan basit oyunsuz bir kuş ise kolay kolay kimse peşine düşmez yem su olayına gelince geniş bir yere koyun yem su yu koyun o yer