Karadeniz Pet

Pamuğumuz çok uçamıyor, yumurtamı var sorun nedir

Erdal Arıcan

Paylaşımcı Üye
Ben kuşu bir hata yapıp komşuya vermiştim ki pişmanım 5.5 ay sonra kuşumu aldığımda ok gibi uçan kuş zar zor tabelaya kadar uçtu hiç salmamış yanında erkekte var ama onun gibi değil o 3 tur dönüyor, olsa onada aynı şey olmazmıydı sizce? kanatlarımı tutulmuş uçmasında tembelleşmemi var çözemedim çok üzüldüm, yada yumurta olan kuşlar bu şekilde uçamamazlık yaparmı yardımlarınızı bekliyorum buyrun.

Ekli dosyalar

• Fotoğraf2451.jpg
    Fotoğraf2451.jpg
    24 KB · Görüntüleme: 28
  • Fotoğraf2450.jpg
    Fotoğraf2450.jpg
    24 KB · Görüntüleme: 28
  • Fotoğraf2449.jpg
    Fotoğraf2449.jpg
    25.9 KB · Görüntüleme: 28
  • Fotoğraf2448.jpg
    Fotoğraf2448.jpg
    22.3 KB · Görüntüleme: 26
  • Fotoğraf2447.jpg
    Fotoğraf2447.jpg
    27.2 KB · Görüntüleme: 27
  • Fotoğraf2442.jpg
    Fotoğraf2442.jpg
    14.6 KB · Görüntüleme: 28
  • Fotoğraf2443.jpg
    Fotoğraf2443.jpg
    16.1 KB · Görüntüleme: 24
  • Fotoğraf2444.jpg
    Fotoğraf2444.jpg
    15.6 KB · Görüntüleme: 23
  • Fotoğraf2445.jpg
    Fotoğraf2445.jpg
    15 KB · Görüntüleme: 24
Ben kuşu bir hata yapıp komşuya vermiştim ki pişmanım 5.5 ay sonra kuşumu aldığımda ok gibi uçan kuş zar zor tabelaya kadar uçtu hiç salmamış yanında erkekte var ama onun gibi değil o 3 tur dönüyor, olsa onada aynı şey olmazmıydı sizce? kanatlarımı tutulmuş uçmasında tembelleşmemi var çözemedim çok üzüldüm, yada yumurta olan kuşlar bu şekilde uçamamazlık yaparmı yardımlarınızı bekliyorum buyrun.
Yumurta var gibi

Maşallah güzel kuş yumurta var gibi görünüyor sağlıklı kuş

Arkadaşlar çok teşekkürler hepinize yuvalık hazır bu arada bugün saldım pamuğu 2 kere 2.5 metreye kadar uçtu çok şükür cesareti geliyor yavaş yavaş.

Maşallah güzel kuş yumurta var gibi görünüyor sağlıklı kuş
Yusuf bey levent acar adlı kişiden yeme düşmeyen bir kuş almıştım, bilemezdim ben yeme düşmediğini ,sonrasında onun kanatları kuyruklarıda dökülüyordu çıktı tetrardan döktü, nedenini bilmiyorum, dal darıyla besliyordum onu yiyordu ,kendiside yanında dal darı getirmişti az birşey kuşu verirken herhalde ona alışmış belliki, neyse o aralar sizi arayıp yardım istemiştim böyle böyle diye sizde sanırsam müsait değildiniz öyle kalmıştı, sonrasında kuş yem yiyemeden öldü, ertesi günde kendisine götürüp değiştircektim yerine başka kuş verecekti nasip değilmiş ağlamıştık hayvancağıza hala unutmam koynumda uyurdu yavrucak,ondan sonrada bu dişiyi aldım erkeğime bu şekilde kısmet oldu .