Karadeniz Pet

Parmağıma çıkmıyor

ClydeShelton

Meraklı Üye
1 1.5 aylık civarı olan kuşum elimden yem yiyiyor kendini sevdiriyor benden korkmuyor ama parmağıma cıkmıyor göğsüne doğru götürdüğüm de kaçmaya başlıyor kafes icinde hiç deneyemıyorum kapıyı açtıgım an atlıyor ve yanıma gelmek istiyor nasıl bir yol izlemeliyim ? bu arada uçamıyor şuan normal midir ?

Tüyleri eksik veya tam çıkmamış olabilir kontrol edin. Parmağınıza bindirme işlemini kafes içinde yapın şimdilik kaçmaması için diğer elinizle engelleyin kafes dışında pratik yapın saldığınız zaman kafes dışında da pratik yapın.

Tüyleri eksik veya tam çıkmamış olabilir kontrol edin. Parmağınıza bindirme işlemini kafes içinde yapın şimdilik kaçmaması için diğer elinizle engelleyin kafes dışında pratik yapın saldığınız zaman kafes dışında da pratik yapın.
Tüyleri eksik gibi ilerde tamamlar mı kafes icinde kesinlikle pratik yapamıyorum yaklaştıgım an bana gelmek istiyor atlıyor

Gerekli ihtiyaçlarını karşılayın B vitamini ve yulaf verin tüyleri gelişir. Mümkün oldukça yaklaştığında gelmek isteyip atlasa da çıkmasına izin vermeyin pratik için.

Gerekli ihtiyaçlarını karşılayın B vitamini ve yulaf verin tüyleri gelişir. Mümkün oldukça yaklaştığında gelmek isteyip atlasa da çıkmasına izin vermeyin pratik için.
Yem kıramıyor yulaf yiyebilir mi ? keşke dediğiniz gibi kolay olsa beni görür görmez kafesin kapısına yapışıyor kerata :D

Benim kuşumun cinsiyetini bir türlü ogrenemedim

Geri