PetShop Yorumları

Pamir GÜLMEZ

Profesyonel
Katılım
14 Ocak 2018
Mesajlar
496
Puanları
63
Yaş
32
Konum
ANKARA
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Papağan Türleri
Kuş sayısı
2 tane, 2 ile 5 tane
Ben son dönemde oyuncak ve aksesuarlarda hafiften değişen fiyat politikaları hariç bütün konularda ( müşteri hizmetleri , aynı gün kargo , kargo paketinin çok iyi ve özenli hazırlanmış olması , şartsız koşulsuz iade kabul edip iade ürün ellerine geçince ücreti hemen iade etmeleri ) son derece memnunum . Niye memnunum peki ? Az önce web siteleri üzerinden kontrol ettim adı geçen Juen Pet Market adlı firmadan 2 yıl 2 aydır alışveriş yapmaktayım ve bu süreçte 19 alışveriş karşılığında toplam 3100 TL ödeme yapmışım . İnanın bu 19 alışverişte herhangi bir sorunla karşılaşmadım , ufak bir problemle bile karşılaşmadım . Havale ve EFT ile ödeme de %5 indirim yapıyorlar ve ödeme yaptığınız tutarın %1ini bonus olarak üyelik hesabınıza aktarıyorlar . Büyük bir keyif ile 3100 TL tutarında 19 alışveriş yaptığım firmayı nedensiz eleştireni dikkate almam , çünkü nedensiz eleştiriniz bu firmayı karalama amacıyla yazılmış boş bir eleştiri .
 

Pamir GÜLMEZ

Profesyonel
Katılım
14 Ocak 2018
Mesajlar
496
Puanları
63
Yaş
32
Konum
ANKARA
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Papağan Türleri
Kuş sayısı
2 tane, 2 ile 5 tane
Gelelim sizin önerdiğiniz Petzzshop isimli firmaya . Geçen sene 2019 mayıs ayında gittigidiyor üzerinden bu önerdiğiniz Petzzshop adlı firmadan 180 TL’lik bir alışverişim oldu . Aldığım ürünleri bir kutuya koymuştu önerdiğiniz Petzzshop adlı firma , kargo kutusu için herhangi bir önlem almadıkları yetmezmiş gibi bir de üstüne aldığım aynalı ahşap oyuncağı saçma bir şekilde bu kolinin üstüne bantla yapıştırıp kargo poşetine koyup kargolamıştı hani bu önermiş olduğunuz firma böyle lakayt bir iş yapmıştı . Hem kutunun içinde bulunun plastik siparişlerim , hem kutunun üzerine yapıştırdıkları aynalı ahşap oyuncak paramparça olmuştu . Aradım ve hiçbir şekilde ilgilenmedi bu önermiş olduğunuz firma ( Önerdiğiniz demeyelim yakını , çalışanı ve ya sahibi olduğunuz firma diyelim… )
 

tarık tekin

Aktif Üye
Katılım
22 Eyl 2018
Mesajlar
50
Puanları
8
Yaş
41
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
20 tane ve üzeri
Juenpeti 8 senefir kullaniyorum.ufaktefek
sorunlar disinda bir sorununu gormedik.o ufak tefek sorunlardada onlarin pesine düşmeme aramamiza gerek kalmıyor calisan ablalar dakikasinda ariyorlar telefonu acamadigimda mesaj atip ufak tefek sorunu aciklayip müsait oldugunuzda donus yapın diyorlar.donus yapmazsan geri ariyorlar.siz bence calistiginiz firmayı akrabaniz firmayı ovdunuz
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
  Benzer konular

Benzer konular

Üst