sheby

Süper Üye
1 Ağu 2018
159
16
18
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Köpek, Akvaryum
Kuş sayısı
2 tane
Benim yaramaz bugün recele düstü düsmek de degil bilerek girip icinde oynadi resmen :rolleyes:odaya bi girdim ben şok zıplaya zıplaya oynuyor:D simdi yapıs yapıs nasıl temizleyebilirim zarar vermeden ? Bir de beyaz albino kafasını da kolaya sokmustu üstü kirlendi ..

Ekli dosyalar

Canöz

Site Bağımlısı
12 Tem 2018
86
16
8
29
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Cennet P., Sultan P., Kanarya
Kuş sayısı
2 ile 5 tane
yılık su ile yıka geriye kalanları kendi temizler ama gündüz yıka kuruyacak şekilde rüzgar almayan bir odaya koy :))zaten tatlı imiş dahada talı olmuştur)

Tepkiler: sheby

sheby

Süper Üye
1 Ağu 2018
159
16
18
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Köpek, Akvaryum
Kuş sayısı
2 tane
Bebek sampuani kullansam zarari olur mu yapıskan cünkü sdce suyla temizlenmeyebilir

mutluş

Profesyonel
16 Eyl 2018
759
170
43
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 ile 5 tane
Şampuan kullanma bence büyük banyoluk ver ılık olsun hergün yıkansın kendi birkaç güne temizlenir.en kötü ihtimal sen yıka ama üşütmesin emin ol.böyle yiyeceklerin yanında bulundurma kuşunu çok zararlı.kendin yıkamasan daha iyi o kendini yıkasın mümkünse önce onu dene.

Tepkiler: sheby

ircdpangea

Profesyonel
Muhabbet Kuşu Üreticisi
7 Ağu 2016
563
193
43
38
Benim yaramaz bugün recele düstü düsmek de degil bilerek girip icinde oynadi resmen :rolleyes:odaya bi girdim ben şok zıplaya zıplaya oynuyor:D simdi yapıs yapıs nasıl temizleyebilirim zarar vermeden ? Bir de beyaz albino kafasını da kolaya sokmustu üstü kirlendi ..

kendini temizleyebileceği, tüylerini deforma etmeyecek ölçüde biraz kaç damla sirkeli su ile yıkanmasını sağlayabilirsin. Banyoluk yoksa alabilirsin 3-5 tl birşey.

Onun harici yıkama , kurulama gibi işlemlere girme.

sheby

Süper Üye
1 Ağu 2018
159
16
18
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Köpek, Akvaryum
Kuş sayısı
2 tane
kendini temizleyebileceği, tüylerini deforma etmeyecek ölçüde biraz kaç damla sirkeli su ile yıkanmasını sağlayabilirsin. Banyoluk yoksa alabilirsin 3-5 tl birşey.

Onun harici yıkama , kurulama gibi işlemlere girme.
Yok kendim yikayamam zaten leş gibi oluyor beyaz kuş yarin bi banyoluk alayim ben ona

Tepkiler: Emreoz