Karadeniz Pet

Sürekli uyuma ve hastalık belirtileri????

Cihattaha

Meraklı Üye
Arkadaşım aradı muhabbet kuşu(3aylık) durmadan uyuyormuş çok az yemek yiyormuş ve bu gun ishali başlamış (3gündür hasta) halsiz koyu renkli diskiliyor ne yapmalı sizce ben goremedigim icin birsey söyleyemiyorum tüye girmiş olabilirmi klimayla aynı odada kalıyor ama onunde veya altinda değilmiş. Bir ilac onerisi veya tedavi onerisi olan varsa yardim edebilirmi?

durumu şimdi nasıl veya yaşıyormu bendede aynı belirtiler var yavru yeni aldığım dişi vaktigeldiğinde uyuyor ama 6 yıllık yaşlı erkek muhabbet kuşu sürelmü uyuyor

Sİndirim sisteminde br problem olduğu aşikar, koy renkli dışkı aynı zamanda bir kanama belirtisi olabilir fakat bu duruma göre değişiyor. Akciğeri su toplamış bir kuşun da dışkısı çok koyu olabiliyor. İshal için eczanelerden alabileceği FLagly şurubu tavsiye edebilirim, fakat herhangi bir görüntümüz yok dışkı ile ilgili. Gagasından ilk gün 1 damla damlatabilir arkadaşınız, sonraki 5 gün de suyuna 6-7 damla kadar damlatıp, günlük tazeleme yaparak verebilir. Akabininde probiyotik ve vitamin uygulaması yapması gerekiyor. Yanında ak darı da verebilirsiniz, ishal için çok faydalıdır. Geçmiş olsun.

Geri