Sıfırdan başlıyorum

K

Kadir Burak Uzun

Guest
Dün akşam itibari ile ilk defa muhabbet kuşu aldım eşimle beraber bakmaya çalışacağız. Adam satarken 1,5 2 aylık olduğunu ve erkek olduğunu söyledi. Benim asıl sorunum ise, çok ürkek nasıl alıştırmam gerekiyor, uçması zayıf ben müdahele edebilir miyim? Yoksa kendisi mi öğreniyor? Birde konduğu yerden ayrılmıyor, gece kafesin içinde hangi noktada bıraktıysam Sabah'ta aynı yerde oluyor, son olarak gece karanlık olmasının ona bi etkisi var mı? Ne bilmem gerekiyorsa lütfen yardımcı olun çünkü ona bilmeden eziyet etmekten çok korkuyoruz.
 
K

Kadir Burak Uzun

Guest
Evet petshopdan aldım, ancak adam hergün elime alıp sevmemi istedi, bir hafta sonunda ne yapmalıyım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:02 -->-> Daha önceki mesaj 10:00 --

Son Olarak sürekli gözlerini kapatıyor, uyku halinde ve fazla hareket etmiyor sizce anormal bişey söz konusu mu yoksa yeni be yavru olduğu için mi böyle
 

Uğur GENÇ

Moderatör
eve geldiği ilk günlerde ortama alışması için zaman verin. resim eklerseniz kuşunuz hakkında yorum yapılabilir
 

voltaren

Yeni Üye
saydıınız herşey yeni mekan değiştiren bir kuşun yaptığı şeyler ... aslında hemen hemen petshoptan alınan ve yeni mekanına adaptasyon sürecine giren bir kuş kendi şehrinden ayrılıp bilmediği bir şehre giden insana benziyor biraz yalnız biraz tedirgin biraz da gergin
 
K

Kadir Burak Uzun

Guest
Site içindede yeniyim eğer sakıncası yok ise resimleri nasıl yüklemem gerektiğini söyler misiniz bulamadım yerini
 
K

Kadir Burak Uzun

Guest
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
B

Burak15

Guest
kafesten suanlık cıkarmayın ürkütmeyin ara ara elinize alın ona ilginizi gösterin zamanla alısıp sizin pesinizden ayrılmayacaktır :)
 
K

Kadir Burak Uzun

Guest
Tamam, youtube dan kuş sesi açtım biraz önce kendinden geçti bir anda bi oraya bi oraya uçmaya başladı kafn içinde :d eşimde bende çok sevdik umarım en kısa zamanda alıştırabiliriz. Peki görüntüsünden yavru olup olmadığını anlayabiliyor musunuz?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:44 -->-> Daha önceki mesaj 10:40 --
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst