Karadeniz Pet

sahiplenme

c uma

Meraklı Üye
selam arkadaşlar. papağan almak istiyorum 2 veya 3 aylık olacak. cennet,jako vb. papağanların fiyatı kaçtan başlar. bildiğpiniz papağanların fiyatını yazar ısınız

Cnnet papağanı maskeli ve renklerine göre fiyatları değişiyor galiba yetişkinler 150-200 oluyo genelde yavrularda 100 tl civarı jako piyasasını bilmiyorum ama binliklerden bahsediyosun jako piyasasında onun yerine iskender papağanı düşün bence

Cnnet papağanı maskeli ve renklerine göre fiyatları değişiyor galiba yetişkinler 150-200 oluyo genelde yavrularda 100 tl civarı jako piyasasını bilmiyorum ama binliklerden bahsediyosun jako piyasasında onun yerine iskender papağanı düşün bence
tavsiyeniz için teşekürler :)

dostum sultan papağanı baya güzel hayvana benziyor araştır görürsün fiyatı 180-250 arası değişiyor ele alışabiliyor ses çıkarıp konuşabiliyor

Sultan papağanlarının ortalama fiyatı 100 ile 200 tl arasındadır jakolar kaliteli bir sey istiyorsan 2000 tl 4000 tl arası fiyatlar değişir daha once hiç papağan beslemediyseniz once arastırıp sonra almanızı tavsiye ederim.

Geri