Karadeniz Pet

Sevdiği Şeyi Bulamamak

CoffeeSapien

Yeni Üye
benim minik prenses yaklasik 3 aylik falan şunda elime gelmesinde hicbir sıkıntısı yok Allaha şükür hatta sevmek icin parmagimi uzatiyorum cikmaya calisiyor parmagima :) şuaralar elimde tutmaya alistiriyorum kafeste tuttugum zaman zarar vermedigimi anlasin diye bunun içinde yontemim soyle.
istemese bile tutuyorum cikmaya cabalamadiginda elimi aciyorum ve orada oturuyor sonra yavasca kapatiyorum aciyorum. tuttugum zaman zarar gormedigini ogretmeye calisiyorum arkadasa ve akilli bir dost kendisi ogreniyor ama ben sizlerin yaptigi gibi kusun neyi sevdigini bulamadim şunu verirsem dayanamaz dedigim birsey kesfedemedim odullendirecek bende mecburen severek ogretmeyi deniyorum ama sizce neleri sevebilir neler deniyim dal darı verdim oyle bayildigi birsey degil acikcasi. ve birsey dikkatimi cekti daha once soylemistim gece korkup cirpindi kafesinde diye o gun sadece o gun balli kraker vermistim ve o gunden sonra kestim bunu birdaha yapmadi ayni seyi ondan kaynakli olabilir diye dusunuyorum o yuzden onu sevsede odul olarak veremem. yemi karisik yem icinde herseyden var ayrica kafesonde asili duran daldari var neleri denemeliyim kuslarin %90ı bunu sever dediginiz ne var acaba :) daha cok ilgilenebilmek istiyorum daha iyi egitebilmek istiyorum ama iste odul veremiyorum ki :(

Benimde Sultan papağanım da korkudan çırpındı bu gece :( Mallesef çok nadirde olsa kuşların korktuğu zamanlar oluyor.Bazen araba ışıklarının yansımasından,bazende gördükleri rüyalardan........Marul denediniz mi? Kuşlar genelde marulu sever.

Benimde Sultan papağanım da korkudan çırpındı bu gece :( Mallesef çok nadirde olsa kuşların korktuğu zamanlar oluyor.Bazen araba ışıklarının yansımasından,bazende gördükleri rüyalardan........Marul denediniz mi? Kuşlar genelde marulu sever.

Aspur ve yulaf dene. Benimki yulaf için canını verir :D tovbe yeşillik sebze falan yediremiyorum zaten. Bi de peynir hastası ama veremiyorum ben de tuzlu diye. Yulaf dene sen petshoplarda satıyorlar.

Geri