Sultan papağanı anormal dışkısı Fotoğraflı

Kanatlıadam

Yeni Üye
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Sultan P., Diğer E. Hayvanlar
Kuş sayısı
5 ile 10 tane
Recai bey ge-oralı aldım 3 pirinç tanesi kadar tam dolu olan suluğa ekledim verdim ve bugün dahil 3 gün toplamda vereceğim, fakat başka bir problem daha çıktı, Sultan papağanım sağ ayağını kaldırıp indiriyor bu hastalanmadan sonra görmeye başladım bunun nedeni nedir size bir sorayım dedim.

Recai

Bilgili Üye
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 ile 5 tane
Recai bey ge-oralı aldım 3 pirinç tanesi kadar tam dolu olan suluğa ekledim verdim ve bugün dahil 3 gün toplamda vereceğim, fakat başka bir problem daha çıktı, Sultan papağanım sağ ayağını kaldırıp indiriyor bu hastalanmadan sonra görmeye başladım bunun nedeni nedir size bir sorayım dedim.
Geri ye doğru mu çekiyor ayağını?

Kanatlıadam

Yeni Üye
Evcil Hayvanı
Kuş sayısı
5 ile 10 tane
zıplıyor gibi tüm vücudu hareket ediyor sanki
Mesela diğer ayağını temizlerken sağ ayağı aniden kaldırıp indiriyor sanki istemsiz bir şekilde yapıyor gibi tüylerini temizlerkende aynı şekil oluyor hiç durmadan yapıyor 2 gündür

Recai

Bilgili Üye
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 ile 5 tane
Mesela diğer ayağını temizlerken sağ ayağı aniden kaldırıp indiriyor sanki istemsiz bir şekilde yapıyor gibi tüylerini temizlerkende aynı şekil oluyor hiç durmadan yapıyor 2 gündür
Ayağını kontrol edin, yara ya da ayağını rahatsız eden birşey varmı diye bakın. Ben şahsen önemli bir sorun olduğunu düşünmüyorum

Kanatlıadam

Yeni Üye
Evcil Hayvanı
Kuş sayısı
5 ile 10 tane
Ayağını kontrol edin, yara ya da ayağını rahatsız eden birşey varmı diye bakın. Ben şahsen önemli bir sorun olduğunu düşünmüyorum
Ayağını kontrol ettim yara veya rahatsız eden birşey görünmüyor içim rahatladı vallahi teşekkür ederim Recai bey kardeşim sağolasın.

Kanatlıadam

Yeni Üye
Evcil Hayvanı
Kuş sayısı
5 ile 10 tane
Recai bey kardeşim az önce seslere uyandım Sultan papağanım çıkarıyormuş, aşırı derecede kusmuş her tarafı kusmuk olmuş, size bir sorayım dedim