Karadeniz Pet

Sultan Papağanı dışkı normal mi

Enes96

Paylaşımcı Üye
Papağanımın dışkısı aldığım günden beri böyle (1/1.5 ay) ama halsizlik vs. görmedim çok şükür dün ishaldi bayağı düzeldi şuan anormallik var mı ne yapabilirim ?

Tünegi biraz yüksekte ondan böyle olabilir diye düşünüyorum. Yatağa vs. yapınca genel olarak böyle uzun değil bu arada hava çok sıcak onunla alakalı da olabilir. Ama genel olarak dışkısı böyle az da olsa sulu. Dışkısı çok yumuşak değil ishal old. sanmıyorum 1.5 aydır böyle çünkü.

Tünegi biraz yüksekte ondan böyle olabilir diye düşünüyorum. Yatağa vs. yapınca genel olarak böyle uzun değil bu arada hava çok sıcak onunla alakalı da olabilir. Ama genel olarak dışkısı böyle az da olsa sulu. Dışkısı çok yumuşak değil ishal old. sanmıyorum 1.5 aydır böyle çünkü.
bana pek normal gelmedi probiyotik takviyesi yaptınız mı hiç?

Link olarak atarsanız daha iyi olur

Çok teşekkür ederim peki nasıl kullanacağım hangi aralıklarla kaç ml kaç damla
rica ederim. çay kaşığının ucuyla 1-1.5 mercimek tanesi kadar suya karıştırıp 1 2 gün kullanabilirsiniz.
6-8 saat sonra suyu değiştirmeyi unutmayın.

Bir de probiyortik dışında verebileceğim veya vermem gereken bir şey var mı acaba
rica ederim. çay kaşığının ucuyla 1-1.5 mercimek tanesi kadar suya karıştırıp 1 2 gün kullanabilirsiniz.
6-8 saat sonra suyu değiştirmeyi unutmayın.

20210702_225513.jpg
Güncel dışkı fotoğrafı

bunu yerdeyken yaptı dışarıdaydı