Chewing41

Aktif Üye
23 Eki 2016
59
0
6
28
Bir kafes markasi vardı fiyatlari da epey pahalıydı, tüyler yemler vs icerde kalıyor tül takmasanız da sıkıntı olmaz deniyordu. Yemlikeri tunekleri suluklari beraber geliyordu, bu kafesin markası-ismi neydin? Almak istiyorum adı aklıma gelmediği için bulamıyorum bilen birileri yazabilirmi. Hem kafes arayanlara da faydasi olur belki.

mutluş

Profesyonel
16 Eyl 2018
759
170
43
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 ile 5 tane
hagen vision galiba.

Chewing41

Aktif Üye
23 Eki 2016
59
0
6
28
bunlara gerek var mı?ben aşırı pahalı buluyorum.
adminlerden bilen varsa yanlışımı duzeltsin ama tüle gerek kalmiyor diyorlar bu kafeste tunekleri kuslar icin cok ergonomik mis kaliteli saglam baya kullanisli bi kages ama cok pahali en ucuzu 300tl civarlarinda

albinom22

Profesyonel
9 Tem 2018
1,534
323
83
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
5 ile 10 tane
Kafes kafesdir bu kadar paraya ben 2 dolap 5 5 olacak şekilde kafes yaparım :) 10 çift olur :)

Tepkiler: Chewing41

Yunus Koşar

Profesyonel
23 Ara 2017
447
91
28
21
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Kanarya, Akvaryum
Kuş sayısı
5 ile 10 tane
Herhangi bir kafesin etrafına streç film dön aynı işlemi görür.
Ya da daha iyi olsun dersen pleksi glass kestir birbirine silikonla kafesi de içine otuttur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mutluş

Profesyonel
16 Eyl 2018
759
170
43
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 ile 5 tane
adminlerden bilen varsa yanlışımı duzeltsin ama tüle gerek kalmiyor diyorlar bu kafeste tunekleri kuslar icin cok ergonomik mis kaliteli saglam baya kullanisli bi kages ama cok pahali en ucuzu 300tl civarlarinda
tavsiyem orta boy bir tül alman o büyük ölçüde engelliyor pisliği zaten.tünek için de en iyisi tahta tünek.kuşlar için geniş çifthane kafesi veya büyük boy kullanışlı bir kafesi işinizi görücektir.bu kadar para vermeye değmez.tünekleri ayrı alabilirsiniz eğer tahta kullanmak istemiyorsanız ama bence tahta tünek yeterli.

Chewing41

Aktif Üye
23 Eki 2016
59
0
6
28
tavsiyem orta boy bir tül alman o büyük ölçüde engelliyor pisliği zaten.tünek için de en iyisi tahta tünek.kuşlar için geniş çifthane kafesi veya büyük boy kullanışlı bir kafesi işinizi görücektir.bu kadar para vermeye değmez.tünekleri ayrı alabilirsiniz eğer tahta kullanmak istemiyorsanız ama bence tahta tünek yeterli.
6 yildir kusum var tülden biktim açıkçası pek bi faydasi olmuyor birde cabuk eskiyor lastigi tulun ve bollasiyor. Kesin olarak alacagimdan degil zaten fiyatlari ucuzlamış mi diye bakayim aklimda bulunsun istedim sadece.

mutluş

Profesyonel
16 Eyl 2018
759
170
43
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 ile 5 tane
6 yildir kusum var tülden biktim açıkçası pek bi faydasi olmuyor birde cabuk eskiyor lastigi tulun ve bollasiyor. Kesin olarak alacagimdan degil zaten fiyatlari ucuzlamış mi diye bakayim aklimda bulunsun istedim sadece.
bende hep tül kullanırım faydasını görüyorum baya.neredeyse dışarı hiçbirşey çıkmıyor fakat benim kuşlarım çoğunlukla dışarda ve ben 2 günde bir kafesi temizliyorum belki ondandır.birde tülün biraz büyük olması lazım küçük olunca faydası olmuyor.ülkede neredeyse herşeyin fiyatı arttığı için ucuzlaması biraz zor gibi.

Yusuf Kürşat AKKUŞ

Moderator
Muhabbet Kuşu Üreticisi
27 May 2013
10,773
698
113
İstanbul/Pendik
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Cennet P., Diğer E. Hayvanlar
Kuş sayısı
20 tane ve üzeri
Aynen öyle fiyatı artmayan bir şey yok! misal yemler uçtu gitti. Bence de gereksiz israf bu kadar paranın böyle bir kafese verilmesi