Karadeniz Pet

Ustalar bilginize ihtiyacim var.

kayraa kirac

Paylaşımcı Üye
Herkese iyi aksamlar. Ben vasifli kus almak istiyorum. Jumbo mu ingiliz mi hollada mi degerli bir kus olsun ustalardan yardim bekliyorum ne tur bir takim alayim evde uretimhane yapicam. Yavrulayip satmayi dusunuyorum ne tür oneriniz olur

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Değerli kuş almadan önce 2-3 sene kadar ucuz yollu kolay eş tutan kuşlarla deneyim kazanmanı öneririm. Forumda sorulan sorulara yanıt verecek kadar bilgi birikimine sahip olduğunda girişirsin değerli kuş üretme işine.
Anladim evde zaten 3 takim var birinden bor agiz yavru aldim aldim dimfi ikinci kuluckasinda. Orjinal erkek jumbo kusumda var disi kirma. Onlarda yuva hazirligimda diger takimi satmayi dusunuyorum. uretimci abide ingiliz varmis. Bende atilmisken degerli bir kus olsun istiyorum. Yada cennet takim almayi dusunuyorum.

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evde uretim yapaarak ciddi kazanc elde etmen zor nelirteyim , degerli olarak albino jumbo ciftin olursa bunlarin yavrularini en az 500 tl de tanesini satarsin , onun disinda ciddi kazamc elde etmen zor ev uretimiyle , degerli olarak ingiliz jumbo degerli kuslardir

Levent abi doğru söylüyor biraz tecrübe kazandıktan sonra vasıflı kuş iyidir

Geri