Karadeniz Pet

Vitamin ?!

İrm

Yeni Üye
Muhabbet kuşuma tüy dökümlerinde verebileceğim önerdiğiniz bir marka b vitamini varmı buna ek olarak başka vitamin önerilerine açığım

B vitaminlerin kokusu genelde kötüdür zaten az kuşunuz varsa avisol b çok ise beforvel olabilir

Taş tabletten çivi yazısı ile gönderildi [emoji23][emoji1787]

Bunu gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Kaynamis sogutulmus ve suluguna konulmuş içme suyuna sadece 1 damla damlatin. Gun aşırı degistirin sürekli. 1 hafta kullanin 1 hafta ara verin sonra 1 hafta tekrar kullanın. Kuşun aynı zamanda kendisini toparlamasinda da çok faydası olacak

Ekli dosyalar

• 20181005_231545.jpg
    20181005_231545.jpg
    789.5 KB · Görüntüleme: 21
Bunu gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Kaynamis sogutulmus ve suluguna konulmuş içme suyuna sadece 1 damla damlatin. Gun aşırı degistirin sürekli. 1 hafta kullanin 1 hafta ara verin sonra 1 hafta tekrar kullanın. Kuşun aynı zamanda kendisini toparlamasinda da çok faydası olacak
Teşekkür ederim

Bu nu nerden buldunuz ben aradım bulamadim da

sakarya'da veteriner hekimden aldım ben. toz halinde olanı da var. onu da mercimek tanesi kadar kulanacaksınız kesinlikle fazla değil. kuşun tüm hücrelerinin yenilenmesinde falan çok faydalı bu ilaç. doku onarımı hastalık ishal tüy değişimi hepsinde kullanılıyor. hekim bana kuş hasta olmasa da ayda 3 - 5 gün ver dedi

Bu nu nerden buldunuz ben aradım bulamadim da

sakarya'da veteriner hekimden aldım ben. toz halinde olanı da var. onu da mercimek tanesi kadar kulanacaksınız kesinlikle fazla değil. kuşun tüm hücrelerinin yenilenmesinde falan çok faydalı bu ilaç. doku onarımı hastalık ishal tüy değişimi hepsinde kullanılıyor. hekim bana kuş hasta olmasa da ayda 3 - 5 gün ver dedi

3 5 gün derken ard arda 5 gün mesela değil mi

evet ard arda. ben zaten tüm vitaminleri bu şekilde kullanıyorum. avisolu de ayda 5 gün verir bırakırım

Geri