Karadeniz Pet

Yaralanma

Talha.Aydin

Yeni Üye
Muhabbet Kuşum Dün Yere Çarptı Uzun Kanat Tüyü Kanadı Yerinden Çıktı Bugün Aynı Tarafında Uzun Tüy Daha Kanadı Ne Yapmam Gerekir Bilgili Arkadaş kar Yazarsa Çok Sevinirim

Ekli dosyalar

• P_20180228_171353.jpg
    P_20180228_171353.jpg
    849 KB · Görüntüleme: 32
Oksijenli su ile temizleyin teramcyn merhem ile tedavi edin önce yarası kapansın derin birşeyi yoksa zamanla yeni tüyler çıkacaktır

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pek çarpmaya benzemiyor. Daha hırpalanmış hatta kavgadan çıkmış gibi duruyor

Evde Başka Kuş Yok Düşme Sonucunda Hariç Hiçbir Darbe Almadı.Sayfada Fransız Tüy Dökümü Hastalığı Diye Bir Yazı Okudum Onun Olma İhtimali Varmı Acaba

Bu çarpma ile ilgili bir durum değil. Zaten kuşun uzun kanat tüyleri de kuyruk tüyleri de yok zannedersem. O kanama büyük ihtimalde araştırdığınız gibifrench molt hastalığını işaret ediyor. Kuş ne zamandır sizde? Uzun kuyruk tüyleri ile uzun kanat tüyleri ne zamandır yok? Zaten ilk kez saldınız herhalde dışarıya? Bu şekilde daha önce de uçamamıştır.

Youtube'ta hayatım hayvanlar kanalı var o abi french moth hastalığı ile ilgili bilgi veriyor bir oraya bakın isterseniz

Kuş Yaklaşık 1.5 Aydır Bende 2 Hafta Önce Kuyruğu Koptu Ama Sehpanın Arasına Sıkışı Diye Düşünmüstüm 2 Gün Öncede Kanat Kanamaya Başlayınca Şüphelendim...

İlk Salışım Değil Daha Öncede Saldım Çok Havalanamıyordu Yavru Olduğundan Diye Düşünmüştüm Zamanla Geçer Diye Ama Bunlar Olunca Korktum Açıkçası