Karadeniz Pet

Yardimci olurmusunuz ? Nasil bi duzen yapmaliyim?

Kivim benim

Meraklı Üye
Üc disi kusum 1 erkek kusum var iki disi anlasabiliyo diger disiyle o anlasan iki disiden biri hic anlasamiyo erkekle cok bi sorunlari yok bi disi biraz kavga ediyo simdi ben ne yapmaliyim iki kafese nasil paylastiricam bunlari:D cifthane tarzi bisi mi alayim napmaliyim

1.si kuşların yaş durumları nedir ? eyer 6-7 aylık üstü ise damızlık kıvamdadır ve 1 dişi 1 erkek i aynı kafes te tutman gerekir yoksa kızıstıkları zaman kavgalar başlar ölümle bile sonuçlanabilir. diğer dişi nin tekini de eyer yavru almak istersen dengi bir erkek le değişebilirsin istemezsen 2si de ayrı bi kafeste kalabilir

1.si kuşların yaş durumları nedir ? eyer 6-7 aylık üstü ise damızlık kıvamdadır ve 1 dişi 1 erkek i aynı kafes te tutman gerekir yoksa kızıstıkları zaman kavgalar başlar ölümle bile sonuçlanabilir. diğer dişi nin tekini de eyer yavru almak istersen dengi bir erkek le değişebilirsin istemezsen 2si de ayrı bi kafeste kalabilir

O zaman ben bi kafeste erkek ve disiyi tutayim bitane cifthane alsam orda iki bolmeli ya iki disiyide oyle ayri ayri koysam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:50 -->-> Daha önceki mesaj 10:41 --

İki disi yavru daha cereleri beyaz erkek kizismis sanirim mavi bi disininde kahverengiye donuyo

bir dişi ile erkeği ayır sonra diğer dişilerden birini ver erkek al çifthaneyi böl ikiye bir tarafa bir takımı diğer tarafa öteki takımı koy ve güle güle besle

O zaman ben bi kafeste erkek ve disiyi tutayim bitane cifthane alsam orda iki bolmeli ya iki disiyide oyle ayri ayri koysam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:50 -->-> Daha önceki mesaj 10:41 --

İki disi yavru daha cereleri beyaz erkek kizismis sanirim mavi bi disininde kahverengiye donuyo

erkek le çeresi kahverengi olanı al bi kafes e dişiler diğer kafes te kalsın istersen dişinin tekinide aynı ayar bi erkek le değiş ilerde kızıstıklarında sıkıntı yaşama

Kuslar 6 ayliktan buyuklerse cok ciddi kavgalar olur hatta bi sabah ölülerini bulursun mcok eviyorum meremem gibi bir mantik olamaz onlarda canli , ya kafes al yada 1 disii er yerine erkek paylaştir 2 kafesde .

Kuslar 6 ayliktan buyuklerse cok ciddi kavgalar olur hatta bi sabah ölülerini bulursun mcok eviyorum meremem gibi bir mantik olamaz onlarda canli , ya kafes al yada 1 disii er yerine erkek paylaştir 2 kafesde .

Soyle bisi var erkegi alistirdiktan sonra kizismis kizimla kafese koycam da iki disi kalcak biri french moult lu yavrusu olmasini istemem dogal olarak degistiremem o kusuda vicdanim el vermez bi erkek alayim desem annemler istemez mecbur iki disi kalcak elbett

Geri