Karadeniz Pet

Yavrular için renk tahminleriniz? :)

Yavrular :)

20181102_184333.jpg

20181102_184353.jpg

Baba ve Anne :)

20180930_201406.jpg

Parçalı ve Spangle candır gerisi heyecan :)
MaşâAllahları eksik etmeyin keyifli hobiler herkese.

Spangle renk mutasyonları sürprizler ile doludur altından güzel renkler gelecektir hatta DF tek renk varyasyonları bile gelebilir sade beyaz sade sarı ve cremio :)
Benim de en sevdiğim mutasyonlardan. Yavrular da sürpriz yumurta gibi sürpriz olacaklar belli. Araları bal kaymak şuan :) Dişi 6. ay tüyüne giriyor ve olursa ilk kuluçkası olucak ama yine de keyifleri yerinde. Yavrular olursa burdan paylasıcam sizlerle de.

Spangle renk mutasyonları sürprizler ile doludur altından güzel renkler gelecektir hatta DF tek renk varyasyonları bile gelebilir sade beyaz sade sarı ve cremio :)
Benim de en sevdiğim mutasyonlardan. Yavrular da sürpriz yumurta gibi sürpriz olacaklar belli. Araları bal kaymak şuan :) Dişi 6. ay tüyüne giriyor ve olursa ilk kuluçkası olucak ama yine de keyifleri yerinde. Yavrular olursa burdan paylasıcam sizlerle de.

Yanlışlıkla atılan mesaj silinebilseydi iyi olurdu aslında admin :)

Yavrular :)

Ekli dosyayı görüntüle 31060
Ekli dosyayı görüntüle 31061

Baba ve Anne :)

Ekli dosyayı görüntüle 31062

Parçalı ve Spangle candır gerisi heyecan :)
MaşâAllahları eksik etmeyin keyifli hobiler herkese.

Sağlıklı bir şekilde olur inşâAllah siz iyi bakmaya devam edin :)