Karadeniz Pet

Yavrular mı geliyor

Onur Demir

Meraklı Üye
Merhaba çift kuşlarımı 3 ay önce aldım dişi 2. Ay dolduktan sonra kızışkınlığı geçti burnu kahveden beyaz oldu şimdi ise tekrar kahve rengi oluyor Ve kalamar yiyor her yemekten sonra yada önce gayet güzel yiyor erkek hep kızışkındı burnu mosmor ama dişi hala izin vermiyor yuvalığı taktım siz ne düşünüyorsunuz

Merhaba çift kuşlarımı 3 ay önce aldım dişi 2. Ay dolduktan sonra kızışkınlığı geçti burnu kahveden beyaz oldu şimdi ise tekrar kahve rengi oluyor Ve kalamar yiyor her yemekten sonra yada önce gayet güzel yiyor erkek hep kızışkındı burnu mosmor ama dişi hala izin vermiyor yuvalığı taktım siz ne düşünüyorsunuz
Yuvaligi yeni haklisiniz kuş kendi hazır hale getiriyor rahtsız etmeyin havuçlu mama verin

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mama veriyorum havuca bayılıyorlar inş en kısa zamanda yavru alıcam

Mama takviyesi verin. Umarım sağlıklı yavrular alırsınız

Çiftlesme oldugu surece bir problem olmayacak. Siz cok mudahale etmeyin..

Geri