Karadeniz Pet

Yavrulardan sonra yapılması gerekenler hk.

Arkadaşlar kuşlarımım yavruluğunu temizlemeye karar verdim fakat bir sorum olacak yeni ve geniş folluklu bir yavruluk aldım temizledikten sonra yeni aldığım yavruluğu mu takayım eskisini geri mi takayım

Arkadaşlar kuşlarımım yavruluğunu temizlemeye karar verdim fakat bir sorum olacak yeni ve geniş folluklu bir yavruluk aldım temizledikten sonra yeni aldığım yavruluğu mu takayım eskisini geri mi takayım

Eğer değiştirecekseniz, dişinin yavrulara bir süre bakmama ihtimalini de gözönünde bulundurmalısınız

Yavrulugu degistirir iseniz disi yuvaliga girmez bu kuluckayi iyi yada koyu boyle bitirin yavrular tuykenince erkegi ayiri disi ikinci kuluckaya girmesin yavrukar yuvadan atlyinca yeni yuvaligi takin ve yavrular yem kirinca yavrulati alio erkegi atin erkek hem kizismis olur ikinci kukucka gelir

Taş tabletten çivi yazısı ile gönderildi [emoji23]

Geri