Karadeniz Pet

Yeni aldığım dişi hakkında

Tırnağı için ne yapabilirim ?

Arkadaşlar ayağının üzerine basamıyor acı çekiyor hayvan ne yapmam lazim fikri olan varsa yazsin lutfen

Maşaallah bu kuşunuz güzel tırnak düşerse yenisi gelmez ancak hangi kremi kullanacaksınız bilemiyorum . yan yana koyun dursunlar ayırmayın derim

Maşaallah bu kuşunuz güzel tırnak düşerse yenisi gelmez ancak hangi kremi kullanacaksınız bilemiyorum . yan yana koyun dursunlar ayırmayın derim
Ayri koydum bugün. Biraz once baktimda tellere tirmanmis yine kanamis tirnagi. Şişmiş birazda. Vazelin sürsem mi ? Basamiyor uzerine.

38635
38636
kimse bişey yazmadi bugün ki durumu bu tirnak düşer mi fikri olan var mi ?

Oksijenli su damlatın tırnağının üzerine mikrop kapmasın.Durduğu tünekleri temiz tutun dışkı ve bulunduğu ortamda rutubet olmasın.Oksijenli suyu 2 saate bir damlatın.

Oksijenli su damlatın tırnağının üzerine mikrop kapmasın.Durduğu tünekleri temiz tutun dışkı ve bulunduğu ortamda rutubet olmasın.Oksijenli suyu 2 saate bir damlatın.
Oksijenli su yok onu almam lazim. Dün den bugüne şişti ama tirnagi duseceksede düşse hayvan kurtulsa

Oksijenli su yok onu almam lazim. Dün den bugüne şişti ama tirnagi duseceksede düşse hayvan kurtulsa
Siz müdahale etmeyin.Dokular tırnağı tutarsa düşmez.Tutamazsa da kendiliğinden düşer.Siz o bölgenin temizliğini sağlayın mikrop kapmasın bu yeterli.

Bu şekilde çok kuş değiştirdim. Hiç bir faydasını görmedim. Sende büyük ihtimalle değiştireceksin bir kere kuşku düşmüş içine. Ben ilk görüşte aşık olduğum zımba gibi kuşlar yatıyo beğenmeyip verdiklerim üredi hep. Üste verdiğim paralar ile çok baba show jumbo alırdım kısmet.

Bu şekilde çok kuş değiştirdim. Hiç bir faydasını görmedim. Sende büyük ihtimalle değiştireceksin bir kere kuşku düşmüş içine. Ben ilk görüşte aşık olduğum zımba gibi kuşlar yatıyo beğenmeyip verdiklerim üredi hep. Üste verdiğim paralar ile çok baba show jumbo alırdım kısmet.
Vermem tirnagini gorupte aldim sevdim kuşu. Ama kilolu ucamiyor en fazla bir buçuk metre yukselebiliyor :D insallah tirnagida cabuk iyileşir. Benim erkekle kavga etmiyolar şimdilik anlaşırlar insallah.

38719
38720
yarasi kurudu. Kafesin tellerine sıkıştırmış arkadaşlar yaranin kabuğu ayrilmis biraz. Basamiyor üzerine kabuğu alsam mi kendi mi atsa ? Nasil iyileşecek kac gündür içim gidiyor :(

Geri