Fatih Köle

Profesyonel
2 Ağu 2014
485
7
18
Ankara
www.pvckafesyuvalik.com
Merhaba arkadaşlar daha önce bazı sorunlardan dolayı ara verdiğimiz kuş sevgisine tekrar dan başladık kafeslerimiz hazır. Yuvaliklarimiz hazırlanıyor.

Zemin fayans işi tamam. Salma ve kafes ışıklandırmaları bitiyor.

Şimdilik 12 çiftlik kafes hazırladım ve salmamiz olacak. Yedek Salman da bitmek üzere.

Resimler ;

Eklemeler ve son işler bitince detaylı resimler atacağım.

Son düzenleme:

Muhammed Necib Karabulut

Profesyonel
Muhabbet Kuşu Üreticisi
24 Ara 2014
952
146
43
19
Ankara Pursaklar
www.muhabbetkusu.com.tr
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
1 tane
Hayırlı bereketli olsun . Sizi tekrar aramızda görmek güzel . Yerinizi nasıl ayarladınız ? Depo mu ? Herhangi bir resmi izin almayı düşünüyor musunuz ? Kafesleriniz kendi yapımınız mı ? Ve kuşlarınızı nereden tedarik etmeyi düşünüyorsunuz acaba ? Ankaradaydınız heralde . Bildiğiniz güvendiğiniz bi üretici var mı ?
Çok soru sordum kusura bakmayın.
Her şey gönlünüzce olsun .

Tepkiler: ircdpangea

ircdpangea

Profesyonel
Muhabbet Kuşu Üreticisi
7 Ağu 2016
563
193
43
38
Hayırlı bereketli olsun . Sizi tekrar aramızda görmek güzel . Yerinizi nasıl ayarladınız ? Depo mu ? Herhangi bir resmi izin almayı düşünüyor musunuz ? Kafesleriniz kendi yapımınız mı ? Ve kuşlarınızı nereden tedarik etmeyi düşünüyorsunuz acaba ? Ankaradaydınız heralde . Bildiğiniz güvendiğiniz bi üretici var mı ?

ben yazayim derken yazmışsınız +1

Fatih Köle

Profesyonel
2 Ağu 2014
485
7
18
Ankara
www.pvckafesyuvalik.com
Depo gibi bir yerim var. Orada yapacağım. İzin almadık resmi bir iş değil petshop gibi o yüzden Gerek yok diye düşünüyorum. Kafeslerimiz kendim yaptım. Yakında paylaşırım. Ankara Çayyolu ndayim evet. Üretici çok ama araştırmak lazım.

HUAWEI KII-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ircdpangea

Profesyonel
Muhabbet Kuşu Üreticisi
7 Ağu 2016
563
193
43
38
Depo gibi bir yerim var. Orada yapacağım. İzin almadık resmi bir iş değil petshop gibi o yüzden Gerek yok diye düşünüyorum. Kafeslerimiz kendim yaptım. Yakında paylaşırım. Ankara Çayyolu ndayim evet. Üretici çok ama araştırmak lazım.

mekan size ait

e bir de çayyolu..

kaliteli sağlam damarlar şart artık.

Muhammed Necib Karabulut

Profesyonel
Muhabbet Kuşu Üreticisi
24 Ara 2014
952
146
43
19
Ankara Pursaklar
www.muhabbetkusu.com.tr
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
1 tane

Şu imkanlara sahip olmak çok hoş .Allah bize ve isteyenlere de versin İnşaallah . İyi bir üretici bulursanız bizimle de paylaşırsanız seviniriz . Zira ben de Ankara dayım .

Fatih Köle

Profesyonel
2 Ağu 2014
485
7
18
Ankara
www.pvckafesyuvalik.com
Evet bugün tünekleri taktım tünekleri karşıdan vida atarak oynamasını sağladım kolayca sökülüp takılır hale getirdim. Örnekler resimlerde.

Kafeslerimiz ışıklandırması da bitti son hali bunlar.

Salma da bitmek üzere o da bitince komple isim bitmiş olacak. Temizlik ve kuşları kafese atması kalacak.

Resimleri ilk mesaja ekledim tünek örnek olarak kullanmak isteyenlere.

Son düzenleme:

ircdpangea

Profesyonel
Muhabbet Kuşu Üreticisi
7 Ağu 2016
563
193
43
38
Evet bugün tünelleri taktım tünelleri karşıdan vida atarak oynamasını sağladım kolayca sökülüp takılır hale getirdum. Örnekler resimlerde.

Salma da bitmek üzere o da bitince komple isim bitmiş olacak. Temizlik ve kuşları kafese atması kalacak.

mükemmel olmuş.

başarılar, Allah yardımcın olsun

Tepkiler: Fatih Köle

Muhammed Necib Karabulut

Profesyonel
Muhabbet Kuşu Üreticisi
24 Ara 2014
952
146
43
19
Ankara Pursaklar
www.muhabbetkusu.com.tr
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
1 tane
Evet bugün tünelleri taktım tünelleri karşıdan vida atarak oynamasını sağladım kolayca sökülüp takılır hale getirdum. Örnekler resimlerde.

Güzel olmuş tünekler

Tepkiler: Fatih Köle