Karadeniz Pet

Yeniden Başlama

Arkadaşlar merhaba 3 yılın ardından geri döndüm. Ve yeniden muhabbet kuşu işine atıldım. Kafes fiyatları, muhabbet kuşu fiyatları, yem ve yemlik fiyatları ne bilen var mı ?

kafes + yem 200-250 civarı ortalama kuşun fiyatı alacagınız türe baglı

kafes + yem 200-250 civarı ortalama kuşun fiyatı alacagınız türe baglı
Kafes + yem en fazla 150 lira. En fazla diyorum çünkü piyasada araştırılırsa eğer uygun fiyata ya da orta bir fiyata kafes bulunabilir.

Kafes + yem en fazla 150 lira. En fazla diyorum çünkü piyasada araştırılırsa eğer uygun fiyata ya da orta bir fiyata kafes bulunabilir.

büyüklüge baglı ben geniş kafesler için söyledim.Muhabbet kuşu kafesleri daha ucuza olabilir normal

Cift bölmeli kafes 75 lira kardes tunek suluk yemlik para degil zaten yem vitamin falan 150 bulur kus cinse baglı yerliler 65 lira diolar gerisini sen hesapla

Arkadaşlar merhaba 3 yılın ardından geri döndüm. Ve yeniden muhabbet kuşu işine atıldım. Kafes fiyatları, muhabbet kuşu fiyatları, yem ve yemlik fiyatları ne bilen var mı ?
nerden alacağınıza, kuşu ne tür (jumbo vesaire..) alacağınıza, yemi/kafesi ve diğer tüm malzemeleri nereden ve ne marka alacağınıza göre değişir.
şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

mobil cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kafes fiyatları 60-100 arası yem fiyatları 10-15 arası muhabbet kusu fiyatları 70-300 arası

Geri