Karadeniz Pet

Yumurta maması

Askim

Yeni Üye
5 6 tane Bebe bisküvisi
1 yemek kaşığı irmik
1 yemek kaşığı mısır unu
Rendelenmis suyu sıkılmış havuç
Haşlanmış yumurta ve zarı alınmış yumurta kabuğu
Mamayı bu sefer bu şeklilde hazırladım cok mama yeme alışkanlıgı yok malesef uzerinede biraz yem serptim yemliginide kaldirdim mamayi yesin diye :) siz mamalarinizi ne sekilde hazirliyorsunuz
20180225_171405.jpg

5 6 tane Bebe bisküvisi
1 yemek kaşığı irmik
1 yemek kaşığı mısır unu
Rendelenmis suyu sıkılmış havuç
Haşlanmış yumurta ve zarı alınmış yumurta kabuğu
Mamayı bu sefer bu şeklilde hazırladım cok mama yeme alışkanlıgı yok malesef uzerinede biraz yem serptim yemliginide kaldirdim mamayi yesin diye :) siz mamalarinizi ne sekilde hazirliyorsunuzEkli dosyayı görüntüle 20797
Güzel görünüyor ben bunlara ek olarak marul kırmızı lahana hazır kuru mama tere yaprağı pancar yaprağı çok az kuş kumu çok az maydanoz ve toz kalamar kemiği koyuyorum ne kadar çok çeşit o kadar sağlık

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Güzel görünüyor ben bunlara ek olarak marul kırmızı lahana hazır kuru mama tere yaprağı pancar yaprağı çok az kuş kumu çok az maydanoz ve toz kalamar kemiği koyuyorum ne kadar çok çeşit o kadar sağlık

Oo seninki de baya zengin cesidi :) firsatim olunca deneycegim ;)

Oo seninki de baya zengin cesidi :) firsatim olunca deneycegim ;)
Benim çiftler mama kabından kafayı bir kaldırıyor her tarafları yemyeşil sarı sarı yumurta rengi bitirip öyle kaldırıyorlar kafayı çok seviyorlar [emoji4]

Benim çiftler mama kabından kafayı bir kaldırıyor her tarafları yemyeşil sarı sarı yumurta rengi bitirip öyle kaldırıyorlar kafayı çok seviyorlar [emoji4]

Nasil bu kadar cok sevdirdigini ogrenebilir miyim acabaaa:)

Nasil bu kadar cok sevdirdigini ogrenebilir miyim acabaaa:)
Düzenli yapıyorum mamalarını içine sevdikleri şeylerden koyuyorum yerken de keyifle izliyorum hallerini kirloş olduktan sonra da banyoluk koyuyorum koşa koşa gidip banyo yapıyorlar [emoji4][emoji4] ilgi sevgi ve rahat ettikleri şeyi rutin hale getirmek mutlu ediyor onları

Aynı sekilde yapıyorum malzeme olarak. Yumurtanın beyazını rendeden geciriyorum sarısıyla beraber.

Geri