Karadeniz Pet

Yumurta mi oluşuyor nedir

Alidgn23

Meraklı Üye
Selamünaleyküm ustadlar. Dişi kuşum son 1 haftadir sürekli yuvaya girip çıkıyor uzun uzun kalıyor . Herseyleri mevcut vitamin kalamar mama vs vs . Kuş ta yumurta var mi yoksa oluşuyor mu henüz. Kuş kızışmadi 8.9 aylık şuan 1 kızgınlık geçirdi. Hizli resim yüklendi..

Okadarini biliyorum usta :) şuan hiç içeriden çıkmıyor günün bütün bölümü orda geçiyor ama işte dışkıda büyüme yok yüzde sanki çekilme var gibi geldi bana kanatta hafif düşmüş popo 1 cm çıkmış gibi ama emin olamiyorum. Kus sanki içeride yumurta var da hep yatıyor gibi bu aralar

Okadarini biliyorum usta :) şuan hiç içeriden çıkmıyor günün bütün bölümü orda geçiyor ama işte dışkıda büyüme yok yüzde sanki çekilme var gibi geldi bana kanatta hafif düşmüş popo 1 cm çıkmış gibi ama emin olamiyorum. Kus sanki içeride yumurta var da hep yatıyor gibi bu aralar
Hayırlısı artık umarım yumurta vardır :)

Bazı kuşlar fiziksel olarak yumurta olup olmadığını belli etmiyorlar. Ama dişinin kanatları düşmüş baya. Dışkıda bir faktör tabi. Yumurta henüz oluşum aşamasında olabilir, bekleyelim ve görelim:)

Beklediğim cevap bu çok sağolun inşallah olur :)