Karadeniz Pet

Yuva Değişiminden Sonra Yuvaya Sık Girmeme

Salihh

Meraklı Üye
Yuvalığı değiştirdim. Eskisi çok ufaktı. Yuvalığı aldığım abi dediki gece karanlıkta değiştirirsen yatmaya devam eder dedi bende öyle yaptım. Bide eskiden ufak ve çoğunlukla karanlık olan odadalardı, oturduğumuz odaya kapının önüne koydum hava alsınlar diye sonra yan odaya götürdüm orada yuvaya girmemeye başladı daha dün eski odasına götürdüm ama ne zaman baksam yine dışarıda ne yapabilirim yardım edermisiniz

Muhabbet kuşları yer değişiminden hoşlanmazlar yuvaliktan değilde yer değişiminden dolayı cokmedigini düşünüyorum

Muhabbet kuşları yer değişiminden hoşlanmazlar yuvaliktan değilde yer değişiminden dolayı cokmedigini düşünüyorum
Düzelirmi peki yatmaya başlarmı hiç girmiyor yuvaya diğer yavru da yeni çıktı yuvadan onunla beraber hep aşağıda duruyor

Yavrular kaç günlük 30 a yakınsa sorun olmaz

Yavrular kaç günlük 30 a yakınsa sorun olmaz
31 günlük oldu bugün bütün gün yem kırmaya çalıştı ama kıramıyor su koyuversim çay tabağına da aklıma takıldı açlıktan ölmez dimi yoksa bi mama gibi bi şe yapıyımmı

31 günlük oldu bugün bütün gün yem kırmaya çalıştı ama kıramıyor su koyuversim çay tabağına da aklıma takıldı açlıktan ölmez dimi yoksa bi mama gibi bi şe yapıyımmı
Kabuksuz yem alin yavrulara

Kafesin dibinde olsada anne babadan yem ister onlar beslenir