Karadeniz Pet

Yuvadaki yavrularin renkleri??

En sağdaki en ufağı :D Benimkilerde bu şekilde pullu parçalı 2 de mavi var :D
Maşallah cok güzeller. Yeme düştüler mi bunlar yoksa hala yuvaliktalar mi? Benim en büyüğü bugün 24 günlük oldu yuvanin agzina tirmanmaya başladı cikacak diye korkuyorum. Annesi tekrar iceriye soktu. Cinsiyetlerini anlayabiliyor musunuz? Benimkilerin hepsinin burunlari ayni gibi pembe. Ay ne cok soru sordum :)

Tüm yavrularım kafesin tabanında hepsi dal darı yiyor şuan öğreniyorlar yem kırmayı bu resimdeki yavrum en büyüğü bunu ayıracağım bugün uçmayı çözüyor yavaş yavaş :D Yemde kırıyor maşallahı var. Çok tatlı poz vermiş şebek.Gelip gidip burda uyuyor deli. Cinsiyetleri daha tam net belli olmaz en az 2-3 aylık olması gerek çünkü dönüşebiliyor şuan erkek olarak görünüyor beyaz yavrularım ama dişiye dönebilir tabi zaman göstericek şuan hepsi pembedir zaten zamanla değişiyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    39 KB · Görüntüleme: 18
  • Screenshot_2.jpg
    Screenshot_2.jpg
    24.1 KB · Görüntüleme: 17
  • DSC_0272.jpg
    DSC_0272.jpg
    8.7 KB · Görüntüleme: 16
  • 5cca62a6-10df-441e-a2a6-d7a7b0cc307d.jpg
    5cca62a6-10df-441e-a2a6-d7a7b0cc307d.jpg
    92.6 KB · Görüntüleme: 17
  • DSC_0275.jpg
    DSC_0275.jpg
    15.1 KB · Görüntüleme: 12
Masallah cok güzel bir kus. Bende yuvaya dal dari koydum yemeye calisiyorlar ama olmuyor :) Bende 1 tanesini kendime ayiricam digerlerini bakabilecek arkadaslarima hediye edicem. Ben bilemedigimden disiye havuclu mama yedirdim yavrular varken, sanirim bu yuzden cok agresif. Babayi yuvaya sokmuyor. Anne besliyor. Yavrulara bir zarar vermiyor ama yinede korkuyorum..