Karadeniz Pet

Yuvaya giremiyorlar

GözdeGB

Paylaşımcı Üye
Merhaba cift kuslarim yaklasik 1 aydir birlikteler. Kavga etmiyorlar yem kusuyolarlar kur yapiyorlar vs. Disi 2 haftadir yuvaya ilgili bu hafta girdi biraz iceri ama cok kalmiyor ve gunduzleri giriyor. Erkek o girince pwsinden bakiyor. Bugun ilk defa erkek kendi basina yuvaya girmeye calisti kapisinin onunde iceri dogru konustu uzun sure ama girmedi. Simdi aklimda bi soru var. Yuvaligin ici karanlikya. Bu sebepten dolayi girmiyor olabilirlwr mi?

Muhakkak girerler belki siz farkında değilsiniz. Karanlık olsa da olmasa da girerler. Kuşlarınızın resmini paylaşır mısınız?

Ekli dosyalar

• 20171222_195620.jpg
    20171222_195620.jpg
    1.8 MB · Görüntüleme: 16
  • 20171222_195550.jpg
    20171222_195550.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 16
Gözlemleriniz varsa çiftleşme oluyorsa. Yumurta yakındır kafesde kalamar kemiği bulundurmaya başlayın mama yapin :)

Gözlemleriniz varsa çiftleşme oluyorsa. Yumurta yakındır kafesde kalamar kemiği bulundurmaya başlayın mama yapin :)
Ciftkestiklerini gormedim hic. Kalamar var ve disi baya kullaniyor onu. Mama da yapiyorum. Ama iksi birlikte yuvaya girmedi hic girmiyor

Ciftkestiklerini gormedim hic. Kalamar var ve disi baya kullaniyor onu. Mama da yapiyorum. Ama iksi birlikte yuvaya girmedi hic girmiyor

Muhakkak size denk gelmiyordur muhabbet kusları meraklıdır güvenmese bile 1 hafta icinde kenarlarını kemirir tüm ilgisini yuvaya adar elbet alısır diye düsünüyorum icgüdü meselesi :) bazen alışmayıp yumurtalarını kafes dibine bırakabiliyor bu kuşa bağlı yuvayla ilgili birsey yapmayın ki daha da ürkmesinler :)