Karadeniz Pet

1 aydır alışmadilar

Byr3xowa

Yeni Üye
2 tane muhabbet kuşum var bana hala alismadilar cikarinca biraz alisip elime geliyorlar kafese girince hemen kaciyorlar elimden ilk geldiklerinde cok korkuyorlardı şimdi sadece elimden uzaklasip tünek altına falan saklaniyorlar ne yapmalıyım:(

iki tane olması biraz dezavantaj fakat elinizde dal dari yedirin meyve sebze vs.sürekli dışarı çıkartın kafesten ben kafessiz büyüttüm benden hiç ayrılmaz canım kusum

iki tane olması biraz dezavantaj fakat elinizde dal dari yedirin meyve sebze vs.sürekli dışarı çıkartın kafesten ben kafessiz büyüttüm benden hiç ayrılmaz canım kusum
Sürekli dışarı çıkarıyorum, elimde yedirmeye çalıştım hiç yemedi elimde sadece elimde tutarken başka yerde olursa yiyo

belki zamanla elinizden yemeye baslar yinede vazgecmeyin ani hareketlerde bulunmayin ben kipirdamazdım bile yavruyken bir sekilde elinizde oyalanacagi bir sey lazim ben gaga tasini ballı yemini(artık vermiyorum zararlı) vs hep elimde tutardim ayna alırdım mesela aynada kendini görüp uyumayi cok severdi öyle uyuturdum elimde aynayla,yoksa cok zor sürekli konusmakta etkili oluyor

Geri