petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

1 aylık bir dişi bir erkek yardım!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sezer tarafından 24 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. sezer

sezer New Member

Beğenileri:
    1
    herkese merhaba , üstatlarım bir sorum olucak bir dişi , bir erkek muhabbet kuşu aldım , kafesleri ayrı ayrı şimdi bunları yan yana koysam benle ilgilenmezler mi ? 2 si aynı odada ama birbirlerini görmüyorlar benimde içim rahat etmiyor canının sıkılmasını istemiyorum ne yapmam lazım yardım edin , ayrıca konuşmayı öğretmede problem olurmu ? şimdilik kafeslerini yan yana koydum. ( dişi 1 haftadır benimle , erkek daha yeni geldi )

Ekli Dosyalar:

2. Esma LimonBadem

Esma LimonBadem New Member

Beğenileri:
    3
    Cevabım:
    siz merak etmeyin ve kuşları aynı kafese koysanız iyi olur çünkü hayvanlar birirleriyle yaşamayı çok sever sizden uzak kalmazlar fakat ikisinede eşit davranmalısınız örneğin 2siniede aynı zaman marul verme aynı zaman kafesten çıkarma vb. şeyleri yaparsanız 2side aynı anda sever sizi benimde 2 kuşum var ben öyle yaptım ve hem biribirlerini hemde beni seviyorlar;)

sezer bunu beğendi.
  3. sezer

sezer New Member

Beğenileri:
    1
    çok teşekkürler ayrı olmalarına gönlüm razı olmuyodu zaten :)

4. Esma LimonBadem

Esma LimonBadem New Member

Beğenileri:
    3
    :)bieşwy değil her zaman...

sezer bunu beğendi.
  5. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    1.5 Aylık Filanmiş Şu Sağdaki Eğitmenin Tam Sırası Çok İyi İlgilen Bence Kuşlarınla Maşallah

sezer bunu beğendi.
  6. sezer

sezer New Member

Beğenileri:
    1
    aynen elime ufaktan alıştırıyorum , konuşmayada çalışıyo :D dişiden cok daha yetenekli , dişi ele omuza falan geliyo ama sırf böyle dışarı cıkmak icin kullanıyo beni elime gelip kaçıyo 10 20 sn sonra :D

7. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Erkek Olan Konuşur Uğraşın Dişi Bayaği Bir Zor Fakat İkisininde Tam Zamanı Eğitebilirseniz Mükemmel Olur :)

sezer bunu beğendi.
  8. Özer ÇAĞLAR

Özer ÇAĞLAR Active Member

Beğenileri:
    87
    Eğitmek istiyorsanız tek erkekle devam etmenizi öneririm yavru almak istiyorsanız ileride birlikte besleyin yan yana aynı kafeste olsun hem birlikte tutup hem eğitmek zor tercih sizin

sezer bunu beğendi.
  9. sezer

sezer New Member

Beğenileri:
    1
    erkeğe yöneldim birazdaha :) daha cana yakın şuan

DarkredBlue61 bunu beğendi.
  10. sezer

sezer New Member

Beğenileri:
    1
    erkek yanına geldikçe dişi gagalamaya başladı anlaşamadılar bende ayırdım tekrar kafeslerini , eğitim için aynı odada olsalar sorun olurmu peki

11. Özer ÇAĞLAR

Özer ÇAĞLAR Active Member

Beğenileri:
    87
    Erkek dişinin sesini bile duysa sizinle fazla ilgilenmez sessiz bir ortamda sadece sizin ile durursa daha kolay eğitirsiniz

12. sezer

sezer New Member

Beğenileri:
    1
    anladım üstat , ama vicdanım el vermiyo dişiyi başka yere almaya çünkü tek yaşıyorum birinden biri benle kalsa tek kalmak zorunda olcak bitanesi

Sayfayı Paylaş