Karadeniz Pet

1 hafta yalnız kalır mı?

Sarıkuşum

Yeni Üye
Arkdaşlar 15 tatil için 8 saatlik yola gidicem . Havalar soğuk hasta olur diye götürmem istemiyorum. 1 hafta yalnız kalabilir mi yemlik ve suluğu hallettiğim taktirde. Çok üzülüyorum bırakmakta istemiyorum

Maalesef 3 günden fazlasını ben önermiyorum. Yolu dert ediyorsaniz dert etmeyin. Benim memleket de Istanbula 8 saat ama bir sorun olmuyor götürüp getirmekte.

Birde konuşuyor küsüp konuşmayı bırakır diye korkuyorum. Götüre bilirim aslında ama oradada hergün ilgilenemicem ortamı değişicek insanlar değişik çevresinde bu da sorun gibi geldi.

1 hafta tek başına evde kalamaz ya güvendiğiniz birine emanet edin ya da yanınızda götürün.

Arkdaşlar 15 tatil için 8 saatlik yola gidicem . Havalar soğuk hasta olur diye götürmem istemiyorum. 1 hafta yalnız kalabilir mi yemlik ve suluğu hallettiğim taktirde. Çok üzülüyorum bırakmakta istemiyorum
Ben kuşumu 3 gün yalnız bırakmak zorunda kalmıştım. Geri döndüğümde kuş 1 gün boyunca arkası dönük oturdu. Ne öttü ne konuştu sonradan normale döndü. Bir keresinde de 1 haftalığına başka bir şehre gitmek zorunda kaldıydım fakat kuş evde tek başına kalmamıştı. Ben de her gün kuşla görüntülü konuşuyordum ve geldiğimde küsmemişti. Sizin böyle bir imkanınız var mı?

1 hafta yalnız kalamaz.3 günde 1 biri gelip kontrol etsin yem su tazelesin en azından.1 hafta tamamen kimse gelip gitmeyecekse yanınızda götürün.

1 hafta yalnız kalamaz.3 günde 1 biri gelip kontrol etsin yem su tazelesin en azından.1 hafta tamamen kimse gelip gitmeyecekse yanınızda götürün.
Yanıma aldım bırakmak içime sinmedi dün geldik sabaha kadar konuşmadı ötmedi bile şimdi daha iyi keyfi yerine gelmeye başladı teşekkür ederim.

Geri