Karadeniz Pet

Aradan 1 hafta geçti

abtmusic

Meraklı Üye
Merhaba dostlar yine ben ve yine aynı sorun devam ediyor daha önce den de belirtmiş olduğum gibi dişi muhabbet kuşum yatışa geçiyor ve erkek anlamsız şeylerle karşılık verip üzeirne çıkmıyor 1 kere çıktı o da yere düştüler sizce bu ne demek acaba çiftleştirlermi de benim haberim olmadı onuda bilmiyorum ama çiftleşdikden sonra dişi kuş tekrar yatışa geçermi bu konularla ilgili bilgilendirirseniz memnun olurum son durum aşağıdaki video linkinde mevcut 01.30 sn den itibaren başlıyor izleyebilirsiniz..

IMAG0005 - Dailymotion Video

Benim diğer kuşlarda böyle, acaba erkek kuş tüye girmiş olabilir mi ? Belkide sizden rahatsız oluyorlardır.

Benim diğer kuşlarda böyle, acaba erkek kuş tüye girmiş olabilir mi ? Belkide sizden rahatsız oluyorlardır.

abi kafes yukarda asılı bide günün 9 saati onların bulunduğu odada kimse olmuyor rahatsız olmamaları lazım tüye girdiğinde çiftleşmiyormu bir çaresi varmı onun

Tüye girme yok sadece erkek kuş kendini rahat hissetmiyor
Bazı kuşlar akşam çiftleşir
akşam belli saatlerde ışığı açık bırakın ve odaya girmeyin
Dişinin hazır olması önemli ki zaten senin dişi fazlası ile hazır
erkek yeterince kur ve hareket yapmıyorsa e vitamini takviyesi yapın sonuç alırsınız inşallah

Ben evde üretim yapıyorum bugüne kadar hiç çiftleşirlerken görmedim insan olmadığı Zaman işlerini hallediyorlar bir süre daha bekleyin.

Değerli yorumlarınız için tşk ederim çiftleşmeyi geçiş esnasından erkeğin dişinin gagasına hızlı hızlı vurması normal mi neye işarettir acaba

Bence de sabretmek lazım sizin kuşlarınız bayağı ilerlemişti yan yana durmayan eş olmasını bekleyenler var çok takip ediyorsunuz akışına bırakın derim

sayın hocalarım sizin dediğiniz gibi sabredicem aradan 2 hafta geçti dişinin üstüne neden bir ayak atamıyor onu sadece anlayamıyorum.. aklıma değişik şeyler geliyor tabletten çiftleşen bir erkeğimi izletsem diye :D bide ilgisi olmasa erkeğin gagasına da sürekli vurmaz vardır bunda da bir alamet yorumlarınız için tşk ederim

Geri