petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Aradan 1 hafta geçti

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve abtmusic tarafından 21 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. abtmusic

abtmusic Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba dostlar yine ben ve yine aynı sorun devam ediyor daha önce den de belirtmiş olduğum gibi dişi muhabbet kuşum yatışa geçiyor ve erkek anlamsız şeylerle karşılık verip üzeirne çıkmıyor 1 kere çıktı o da yere düştüler sizce bu ne demek acaba çiftleştirlermi de benim haberim olmadı onuda bilmiyorum ama çiftleşdikden sonra dişi kuş tekrar yatışa geçermi bu konularla ilgili bilgilendirirseniz memnun olurum son durum aşağıdaki video linkinde mevcut 01.30 sn den itibaren başlıyor izleyebilirsiniz..

IMAG0005 - Dailymotion Video

2. Öztürk Uğur

Beğenileri:
    5
    Benim diğer kuşlarda böyle, acaba erkek kuş tüye girmiş olabilir mi ? Belkide sizden rahatsız oluyorlardır.

3. abtmusic

abtmusic Member

Beğenileri:
    0
    abi kafes yukarda asılı bide günün 9 saati onların bulunduğu odada kimse olmuyor rahatsız olmamaları lazım tüye girdiğinde çiftleşmiyormu bir çaresi varmı onun

4. Necdet ESEN

Beğenileri:
    12
    Tüye girme yok sadece erkek kuş kendini rahat hissetmiyor
    Bazı kuşlar akşam çiftleşir
    akşam belli saatlerde ışığı açık bırakın ve odaya girmeyin
    Dişinin hazır olması önemli ki zaten senin dişi fazlası ile hazır
    erkek yeterince kur ve hareket yapmıyorsa e vitamini takviyesi yapın sonuç alırsınız inşallah

5. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Ben evde üretim yapıyorum bugüne kadar hiç çiftleşirlerken görmedim insan olmadığı Zaman işlerini hallediyorlar bir süre daha bekleyin.

6. abtmusic

abtmusic Member

Beğenileri:
    0
    Değerli yorumlarınız için tşk ederim çiftleşmeyi geçiş esnasından erkeğin dişinin gagasına hızlı hızlı vurması normal mi neye işarettir acaba

7. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Bence de sabretmek lazım sizin kuşlarınız bayağı ilerlemişti yan yana durmayan eş olmasını bekleyenler var çok takip ediyorsunuz akışına bırakın derim

9. abtmusic

abtmusic Member

Beğenileri:
    0
    sayın hocalarım sizin dediğiniz gibi sabredicem aradan 2 hafta geçti dişinin üstüne neden bir ayak atamıyor onu sadece anlayamıyorum.. aklıma değişik şeyler geliyor tabletten çiftleşen bir erkeğimi izletsem diye :D bide ilgisi olmasa erkeğin gagasına da sürekli vurmaz vardır bunda da bir alamet yorumlarınız için tşk ederim

Sayfayı Paylaş