petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

1 Yumurtası Olan 7-8 Aylık Eş - YARDIM

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Esxi tarafından 12 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Esxi

Esxi Guest

Selamun Aleyküm,

Ben bir çift arayışı içerisine girdim ve ev üreticisinden bir çift buldum, fiyatta anlaştık.
    Kuşları Henüz görmedim.

Çiftin hali hazırda 1 yumurtası varmış. Eşi Yuvaya sokup Yuva ile birlikte teslim edicek.

Kuşlar Yerli ırk. Sizce almalımıyım ? Yumurtası olması sorun yaratır mı ?

2. 34arda34

34arda34 Member

Beğenileri:
    0
    sorun olbilir kuslar yer degistemeden dolayi sitrese girip yumurtaya yatmayabilir

3. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Bu kuluçkayı kurtaramayabilirsiniz ama eş olmuş ve yumurtlamış bir çift olduğu için sizin ortamınıza alışınca tekrar yumurtlar. Yani biraz beklemeniz gerekebilir.

4. Yusuf Akyüz

Acemiyseniz yerli çift ile başlayın. Kuşun kuluçka sırasında ortam değiştirmesi büyük ihtimal onu strese sokacaktır.

5. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Strese girerler, kuluckayı devam ettirmeme durumları var.. Alırken yumurtalar için ayrıca para ödeme..

6. Esxi

Esxi Guest

Yavru çift akşamda herhalukularda beklicem. Bu çifti aliyorum yarin 75tl de anlastik. Yumurta için bir ücret odemicem. Yorumlar için tskrler.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Bulunduğu kafesi alma imkanınız varsa komple alın.. kafesin etrafını gazete ile komple sarın.. eve geçince cıkarıp, yalnız bırakırsınız kuşları bir süre.. belki kuluckayı kurtarabilirsiniz, ondan söyledim.

8. Esxi

Esxi Guest

Fazla butcem yok 75 liraya yuvayla birlikte vericekde kafes içinde diyet alirim. Uygun gelirse birlikte alirim. Tskrler.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş