Karadeniz Pet

10.000 Üye Kutlaması Hediyeli

20 diyorum hadi hayırlısı kazanana şimdiden tebrikler hayırlı olsun bu arada bu uygulamayı çok beğendim emeğinize sağlık maaşallah forumdada ne ararsan cevabı var iyi günler :)

Dünden beri halen devam etmekte olan multi üyelik ile insanların hakkını yemeye çalışan ahlaksızlar var. Bunları buradan açıklamak istemiyorum rencide etmemek adına. Ama ip adreslerinizden adınıza soyadınıza, şuan yaşadığınız yere hatta ve hatta internet aboneliğinizi başlattığınız yere varana dek dökümanlar çıkıyor karşımıza. Etmeyin eylemeyin ayıptır. Tahminlere devam.

43 diyelim

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bende eskişehir 26 diyorum

Dönüp dolaşıp aynı sayıları söyleyenler var :) Gerekirse konuyu baştan sona kadar okuyun ve çıkmayan sayıları söyleyin.

Multi Üyelik Açanların IP adresleri ÇARŞAMBA günü savcılığa bildirilecektir. Benim anam ağlayacağına sizin ananız ağlasın !

ulan topu topu 100 liralık şey için(azınsamak için demiyorum yanlış anlamayın ) mi o kadar kişiniin hakına giriyorsunuz ayıp be utanın

Dönüp dolaşıp aynı sayıları söyleyenler var :) Gerekirse konuyu baştan sona kadar okuyun ve çıkmayan sayıları söyleyin.

Multi Üyelik Açanların IP adresleri ÇARŞAMBA günü savcılığa bildirilecektir. Benim anam ağlayacağına sizin ananız ağlasın !

Ülkede savcımı kaldı muhammet kardeş.Sen o zibidilerin ismini açıkla.Yeterince rezil olurlar burada emin ol.Diğer türlü hiçbirşey çıkmaz.

Sayın adminim madem aynı numaraları tekrar tekrar yazanlar var .yazılan numaraları bir zahmet başlıkta toplayıver-de insanlar tekrar tekrar aynı numaraları yazıp hakkını kaybetmesin dimi....

Sayın adminim madem aynı numaraları tekrar tekrar yazanlar var .yazılan numaraları bir zahmet başlıkta toplayıver-de insanlar tekrar tekrar aynı numaraları yazıp hakkını kaybetmesin dimi....

aynı numarayı yazanlar saten hakkını kaybetmiyor

21 diyorum o zaman :)

Son düzenleme:
yanlış anlaşılmasın ama siteme multi üyelik yaptılar diye savcılığa verince bence mahkemeyi oyalamakdan size bişey çıkabilir :)

Geri