Karadeniz Pet

10.000 Üye Kutlaması Hediyeli

Dönüp dolaşıp aynı sayıları söyleyenler var :) Gerekirse konuyu baştan sona kadar okuyun ve çıkmayan sayıları söyleyin.

Multi Üyelik Açanların IP adresleri ÇARŞAMBA günü savcılığa bildirilecektir. Benim anam ağlayacağına sizin ananız ağlasın !
Abi olayi anlattigim bi cok arkadas benim telefondan girdi bende mi sucluyum simdi o:(

ya iyilik yapıp güzel bir uygulama yapmışlar bence söyleyin bir sayı geçin yoksa multiyle falan yaparsanız kazanacağınızı düşünmeyin Allah nasip etmez o zaman

İkinci hakkımıza mı geçsek acaba :) Levent abi zaten yazmış söylenmen sayıları. oradan 47 ve 74 iyi geldi bana :) artık kim söylerse ona nasip.

Tahminlere devam :) Bayram bitecek daha bilen cikmadi yahu :)

Muhammet hocam. Sonuç ne zaman açıklanacak.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sabırsızlıkla Beklemekteyiz Yavru gelmesede 2 Kg Muhabbet Kuşu Yemi gelmesi yeterli bana. :D

Dogru tahminde bulunan olmadigi icin sonuc dogru tahminde bulunana kadar aciklanmayacak. Kim ki dogru tahminde bulunursa sonuc o vakit aciklanacak. Hediyelerin tamami dogru tahminde bulunan kisiye gonderilecektir.

Muhammet imzanı değişmişsin, Fiat a ne oldu :)

Arkadaslar halen bilen olmadi..Tahminde bulunmayanlar icin kazanma sansi cok daha yuksek.

Verelim artik hediyeleri sahibi belli olsunda :)

Kalan Numaralar ; 7,26, 30, 32 ,33 ,34, 49, 60, 81, 85,

" 43 " Diyorum

Murat sende bilemedin kardesim ..

Geri