Karadeniz Pet

12 Şubat 2017 istanbul buluşması yapalım

alpdna

Yönetici
Yönetici
Değerli üyelerimiz merhaba
12 Şubat 2017 pazar günü istanbul buluşması yapmak istiyoruz? Birbirimizi yakından tanıyalım.
Düşünceleriniz nedir?

Gayet iyi bir fikir olduğunu düşünüyorum herkes birbirini tanımış olur ve daha samimi bi ortam elde etmiş oluruz. ( Malesef Ağrı'dayım )

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben'de tekirdağ'dayım bea [emoji12]

[emoji625]Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi.[emoji419]

Gerçekten iyi bir fikir ama uzağız.. Bende Isparta'dayım...

İstanbul / Maslak' tayım. Böyle güzel bi organizasyon olursa seve seve katılırım. Avrupa yakası güzel bi ortak nokta ayarlana bilir, forum ailemizde Bay Bayan Küçük Büyük herkezi tanımak isteriz, iyi bir aktivite olabileceği kanaatindeyim katılım olursa

uzağız ama olsun gönlümüz sizinle olur :D

Bende katılım sağlarım eğer gerçekleşirse

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kahraman Köroğlu'nun mekanı buluşma noktası olsun :) inşaallah katılabilirim kısmet diyelim

Vallahi bende çok isterim fakat pazar günü vardiyam var malesef ama gönlüm sizinle bu buluşmaları ayda bir yaparsak mutlaka denk gelirim ınsallah çok tanışmak isterim herkes ile yüzyüze sevgiler saygilar .

Herkesi Mersin'e beklerim :)

[emoji214] Kuşunu Kapan Gelsin [emoji213]

[emoji625]Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi.[emoji419]

Kahraman Köroğlu'nun mekanı buluşma noktası olsun :) inşaallah katılabilirim kısmet diyelim
Yusuf mekan dan yana sıkıntı yok başım üstünde yeriniz var ama herkeze ortak nokta olmaya bilir benim yer :) katılma imkanı olan arkadaşlar bulundu semti ve uygun oldu saatleri belirtirse ona göre ortak birşeyler ayarlanabilir

Bölge bölge ayrı ayrı buluşulabilir. İstanbul grubu İzmir grubu gibi... İstanbul grubu mesela kimler var..? Forumdan şurası uygun yer var diyen olursa gelenler de listeye adını yazdırır. Yanlız bu sıra havaların da soğuk olduğundan dolayı kuşların gelmesi sorun olabilir sıcak havalarda bu tip bulusmalar organize olunabilir.

ee oldumu buluşma :D

Aynen buluşma resimleri istiyoruz naaptiniz nasıl geçti merak ettim .

:) bizim forum ailesi biraz soğuk yaklaştı ciddi niyetlenen olmadı, gerçekleşmedi program. daha ileri zamanlarda inş.

Vallahi üzüldüm abi bizde güzel resimler uretimhaneden fotolar abiler kardeşler bekliyorduk .

Geri