Karadeniz Pet

17 günlük yavruda dışkı tıkanması mı var ?

Ozan Demir

Paylaşımcı Üye
kursak kontrolü yaparken poposunun acayip derecede şiş olduğunu gördüm kursağı dolu resimler aşağıda acaba tıkanma mı var ??

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:35 -->-> Daha önceki mesaj 14:16 --

++++ güncel arkadaşlar lütfen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:47 -->-> Daha önceki mesaj 14:35 --

++++++++ bakan yok mu

Kuşun dışkı yapacak bı yerı yok gibi duruyor resımde yoksa benmı yanılıyorum poposu yok sanki.
Eger yanılıyorsam kulak karıştıracagına bıraz sıvı yag sur kusun poposuna masaj yap ıyı gelir. geçmiş olsun

ilk başta banada öyle geldi ama iyice çevirip baktım ufak bi çizik var + 20 günde hiç mi dışkılamadılar bunlar o yağı bir deneyeyim

Kuşun dışkı yapacak bı yerı yok gibi duruyor resımde yoksa benmı yanılıyorum poposu yok sanki.
Eger yanılıyorsam kulak karıştıracagına bıraz sıvı yag sur kusun poposuna masaj yap ıyı gelir. geçmiş olsun

tuan arkadaşın elindeki kuş bana paytak gibi geldi sende dikkatli baksana öylemi

Tuan bey ilaç varmı bu kabızlık.için nette bir uzmana lağma yaptırın demişler böyle bir durum için siz ne dersiniz?

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gecmiş olsun zeytın yagı ile masaj yap yumusasın iyi gelir gecmiş olsun lagma meselesini hiç duymadım ben

Kuşun azına 1,2 damla zeytinyağı damlatılır.buda işe yaramıyorsa poposuna daha öncede soyledigim gibi zeytin yağı sürülür..kabızlık çeken kuşların sularına hergün degiştirmek kaydı ile 1 çay kaşıgı karbonat katılır..

yarı alıntı yarı kendı bılgımdir.

Eyv hocam senden başkası yok heralde forumda birazdan uygularım bunları enjektör hazır.

tabi kabız olduğundan emin olman lazım. bu arada yavruyu annesi besledigi için kafese yeşillik bişeyler tak kuşların yeşilligede ihtiyacı var yoksa kabızlıga gidiyor sonuç..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:00 -->-> Daha önceki mesaj 15:59 --

Eyv hocam senden başkası yok heralde forumda birazdan uygularım bunları enjektör hazır.

aman soluk borusuna gitmesin . formdan bırı mamayı soluk borusuna kaçırıp yavrunun ölmesine sebeb oldu. uyaralımda...

Boğaza asla sokmam hocam ağzına damlatıyorum o kendi yutar, yeşilliği bende akıl ettim ilk gördüğümde astım zaten bakalknr kurtarcaz inş yavruları

geçmiş olsun bence de zeytin yağı iyi gelir sen iyisi poposuna sür yoksa içirirken yanlışlıkla soluk borusuna kaçırma ihtimalinde var

geçmiş olsun bence de zeytin yağı iyi gelir sen iyisi poposuna sür yoksa içirirken yanlışlıkla soluk borusuna kaçırma ihtimalinde var

Daha önce kuşculuk yapmış abim ile konuştum ıslak bezle popoyu sil ağzına bir iki damla su damlat rahatlatır dedi düzelmesse zeytin yağı devam et dedi bakalım 7/24 takipdeyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:18 -->-> Daha önceki mesaj 19:16 --

Kuşların popo hafif inmiş bir düzelme var gibi inş tamamen düzelir

yardımcı olabilmek isterdim ama söyleyebileceğim herşey söylenmiş.geçmiş olsun..

Teşekkürler

Normal kuş. Benim yavrularımda 16 günlük oldu bugün ve bundan daha şiş ve orasında tüy çıkmadı. Bundan önceki yavrularımda böyleydi. Ben hiç dokunmadım gayet büyüdüler.

sultan yavrusumu?

Geri