petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

1kafeste 2çift olur mu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve İlker Arık tarafından 21 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. İlker Arık

Meraba arkadaslar. Ben de bi çift vardı ama daha önce hiç çiftleşmediler ben erkeğe bi albino dişi aldım diğer dişiyi ayrı kafese aldım. Ayrı kafese aldgm eski dişiyle sürekli karşılıklı ötüşüyolar albinoyla ilgilenmiyo kavga ediyolar birbirlerine yaklasınca. Bir erkek daha alıp dördünü aynı kafese koyup gözlemlesem mi? Tesekkürler

2. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Dostum nasıl bir evde 2 kadın olmazsa kullar içinde aynı şey

3. İlker Arık

Peki ya 2 çifti dememek için bi düre aynı kafese koysam

4. Osman KILINÇ

ben denedim çok kavga ediyorlar o yüzden hemen ayırdım

5. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Eşler birbirlerini arasında da kurlaşır,işler zora girer kavga çıkabilir vs

6. Hüseyin AŞİR

Hüseyin AŞİR New Member

Beğenileri:
    0

ilker bey bu tür durumlarda size önerim bu ben bunu defalarca denedim ve %90 olumlu sonuc aldım öncelikle sağlıklı bir erkeği 15 20 gün kafeste tutun ve erkek eşleşmek istediginde belirli hareketler yapacaktır forumda var ne yaptığı ondan sonrasında erkeğin yaşına uuygun çiftleşmeye hazır bir dişi alıp erkeğin yanına atın çiftleşmeye hazır bir dişide kuşun cere kısmının kahve rengi olduğunda anlaya bilirsiniz,ve biraz sabırla bekleyin mutlu son kesinlikle geliyor.

Sayfayı Paylaş