Karadeniz Pet

1kafeste 2çift olur mu

• Konbuyu başlatan İlker Arık
  • Başlangıç tarihi
İ

İlker Arık

Guest
Meraba arkadaslar. Ben de bi çift vardı ama daha önce hiç çiftleşmediler ben erkeğe bi albino dişi aldım diğer dişiyi ayrı kafese aldım. Ayrı kafese aldgm eski dişiyle sürekli karşılıklı ötüşüyolar albinoyla ilgilenmiyo kavga ediyolar birbirlerine yaklasınca. Bir erkek daha alıp dördünü aynı kafese koyup gözlemlesem mi? Tesekkürler

Dostum nasıl bir evde 2 kadın olmazsa kullar içinde aynı şey

Peki ya 2 çifti dememek için bi düre aynı kafese koysam

ben denedim çok kavga ediyorlar o yüzden hemen ayırdım

Eşler birbirlerini arasında da kurlaşır,işler zora girer kavga çıkabilir vs

Meraba arkadaslar. Ben de bi çift vardı ama daha önce hiç çiftleşmediler ben erkeğe bi albino dişi aldım diğer dişiyi ayrı kafese aldım. Ayrı kafese aldgm eski dişiyle sürekli karşılıklı ötüşüyolar albinoyla ilgilenmiyo kavga ediyolar birbirlerine yaklasınca. Bir erkek daha alıp dördünü aynı kafese koyup gözlemlesem mi? Tesekkürler

ilker bey bu tür durumlarda size önerim bu ben bunu defalarca denedim ve %90 olumlu sonuc aldım öncelikle sağlıklı bir erkeği 15 20 gün kafeste tutun ve erkek eşleşmek istediginde belirli hareketler yapacaktır forumda var ne yaptığı ondan sonrasında erkeğin yaşına uuygun çiftleşmeye hazır bir dişi alıp erkeğin yanına atın çiftleşmeye hazır bir dişide kuşun cere kısmının kahve rengi olduğunda anlaya bilirsiniz,ve biraz sabırla bekleyin mutlu son kesinlikle geliyor.