petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

2çift mubiş evde bakılır mı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mert ulu tarafından 16 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. mert ulu

mert ulu Guest

Arkadaşlar bende salma var salmada 2 ye bölünüyo 2 çift bakabilirim yani şuan bir çiftim var yanlarına 1 çift daha alsam çok ses yaparlar mı sizce?

2. Mehmet Kurt

Ses yaparlar mı şiddetli bir şekilde yaparlar hemde.Ortadan çiftlerini birbirini görmeyecek şekilde ayırmak kaydı ile bakabilirsiniz tabikide.

3. mert ulu

mert ulu Guest

teşekkürler başka arkadaşlarından bilgisini istiyorum :)

4. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    Bende toplam 5 tane muhabbet 1 tane de kanarya var çok ses yapmıyorlar sadece Maşallah kanarya çok ötüyor.

5. Gokay Akgul

Benimde 1 çiftim var diğer çifti kardeşim bakıyor onlarıda kendi evime alıcam ses problem olmaz heralde :) Hata suan benmkiler yuvalıga girp çıkıyolar yumurta bekliyorum.

6. mert ulu

mert ulu Guest

teşekkür ederim herkese :D

7. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Bende evimde besliyorum ve çok çiftim var :)

Zaten sesi için beslemeyeceksen hiç besleme bence .

Muhabbet kuşları öter ve zaten onun güzelliği oradadır ve bunun önüne geçemezsin..

Ötmesini istemiyorsan daha doğrusu fazla ötmesin ses yapmasınlar diyorsan tek kuşa talim edeceksin :)

8. mert ulu

mert ulu Guest

Yok sıkıntı ben değilim üst komşumuz deli sıkıntı yaratır yani biliyorum :D

Sayfayı Paylaş