Karadeniz Pet

2 ay sonra mamayı gören kuşlarım çeşit bol

Önder AYYILDIZ

Meraklı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Taşınma vs derken uzun zaman sonra mamayı gören kuşlar kendinden geçti.:)
içerik baya zengin
2 yumurta - 2 havuç
1 kapya biber - Taze nane
Fesleğen - Kekik
Mor lahana - İrmik
Yulaf - Buğday Ruseymi
Chia tohumu - Haşhaş tohumu
Vanilin - Tarçın
Keçiboynuzu tozu - Limon kabuğu
Daha önce hazırladığım kek karışımı

Maşallah sağlıkla Besle çiftleri degismissin sanırım komutanim

Sağol abi senden aldığım çifti birine hediye ettim bunlar başka üsteki show diğerlerinde çoğu kendi kirik yavrular havalar serinlesin diye bekliyorum öyle ese atmak için de yanıyor ortalık nem yok sıcaklık 35 40 derece

Güzel kuşlar erkekleri teke düşür disileri toplu koyabilirsin eşe atana kadar. Yavru alamadım deme sakin

Güzel kuşlar erkekleri teke düşür disileri toplu koyabilirsin eşe atana kadar. Yavru alamadım deme sakin
Bi boşluk bulsam yapicam abi eskiden temiz 8 -5 çalışıyorduk simdi ne olacağı belli olmuyor. Valla öyle oldu ya biri tüye girdi diğeri cikti derken dişi yaglandi ucuracqk salma da yoktu bi çocuğa hediye ettim taşınırken eşiyle beraber uçursun etsin çocukta mutlu olsun diye düzelmiştir heralde renk on numaraydı kiyamadim da hem kusun sağlığı hem çocuğun mutluluğu verdik öyle:)

Hayırlısı olsun karışım süper. Bide benim sıpaları mamaya alıştırabilseydim hayırlısıyla... :)

Masallah cesit bol emeginize saglik kuslara ayri masallah diyorum guzeller masallah bir cocuk sevindirmek gibisi yoktur iyi yapmissiniz fazlasiyla karsiligini alirsiniz tebrik ederim

Hayırlısı olsun karışım süper. Bide benim sıpaları mamaya alıştırabilseydim hayırlısıyla... :)
Sağolun illa sevdiği biseyler vardır bi keşfederse gerisi gelir benimde yemeyenler vardı ama hepsi bi arada olunca affedemiyorlar diğerlerinden görüp :)
Elinize sağlık.Afiyetle yesinler.
Sağolun :)

Masallah cesit bol emeginize saglik kuslara ayri masallah diyorum guzeller masallah bir cocuk sevindirmek gibisi yoktur iyi yapmissiniz fazlasiyla karsiligini alirsiniz tebrik ederim
Sağolun :)

Maşallah bereketli olsun özellikle böyle sıcak zamanlarda keçiboynuzu tozu tarzı ürünler katmamanızı tavsiye ederim vücut sıcaklıklarını artırır kışın verilmesi daha faydalı oluyor

Maşallah, elinize sağlık.

Benim merak ettigim, hazırladığınız bu mamayı bir günde tüketebiliyor musunuz?
Bir günde tüketemiyorsanız, Nasıl bekletiyor ve kullanıyorsunuz?

Diger ustalarında önerilerini alabilirsek cok iyi olur?

Tesekkurler.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Maşallah bereketli olsun özellikle böyle sıcak zamanlarda keçiboynuzu tozu tarzı ürünler katmamanızı tavsiye ederim vücut sıcaklıklarını artırır kışın verilmesi daha faydalı oluyor
Sağolun simdilik haftada bir veriyorum çokta fazla yok içerinde pek etkileyecegini sanmıyorum yinede dikkat etmek lazım tabi
Maşallah, elinize sağlık.

Benim merak ettigim, hazırladığınız bu mamayı bir günde tüketebiliyor musunuz?
Bir günde tüketemiyorsanız, Nasıl bekletiyor ve kullanıyorsunuz?

Diger ustalarında önerilerini alabilirsek cok iyi olur?

Tesekkurler.

İnşallah ileride bir günde tüketecek kadar çiftim de olur :) ben boyle yapıp kapalı bir kapta dondurucuya atıyorum vermeden yarım saat önce çıkarıyorum çözülüyor istahlada yiyorlar uzun suredir böyle yapıyorum tabi lapa olmayacak dikat etmek lazim

Sağolun simdilik haftada bir veriyorum çokta fazla yok içerinde pek etkileyecegini sanmıyorum yinede dikkat etmek lazım tabi

İnşallah ileride bir günde tüketecek kadar çiftim de olur :) ben boyle yapıp kapalı bir kapta dondurucuya atıyorum vermeden yarım saat önce çıkarıyorum çözülüyor istahlada yiyorlar uzun suredir böyle yapıyorum tabi lapa olmayacak dikat etmek lazim

Dondurucuya attığınızı ne kadar sure icinde tüketiyorsunuz acaba? Birde kafese koyduğunuz mama ne kadar kafeste kalıyor belli bir suresi var mı?

Dondurucuya attığınızı ne kadar sure icinde tüketiyorsunuz acaba? Birde kafese koyduğunuz mama ne kadar kafeste kalıyor belli bir suresi var mı?

Doldurulduktan sonra ne kadar sürede tuketildiginin pek bi anlamı kalmıyor bence don olduğu surece bozulmaz yani.
Aslında 4-5 saatten fazla bırakmamak lazım ama unutunca kuslar kuru halini bile yiyor affetmiyor

Doldurulduktan sonra ne kadar sürede tuketildiginin pek bi anlamı kalmıyor bence don olduğu surece bozulmaz yani.
Aslında 4-5 saatten fazla bırakmamak lazım ama unutunca kuslar kuru halini bile yiyor affetmiyor

Tesekkur ederim.

Diğer ustaların önerileri varmı acaba bu konuda?

Geri