Karadeniz Pet

2 günlüğüne şehir dışındayım muhabbet kuşuma birşey olurmu

profkuş

Yeni Üye
Muhabbet kuşunun kafesinin dışını battaniye ile örttüm bir tarafı açık içi streç film ile kaplı azıcık yırttım hazırladım içine ışık vuruyor havada alıyor yemlik 2 adet sulukda 2 adet fotoğrafını büyük dosya diye yüklemedi sizce 2 gün dayanırmı 2 gece 1 gündüz

Resmi küçülterek oldu anca

Ekli dosyalar

• 20230225_103750.png
    20230225_103750.png
    953.9 KB · Görüntüleme: 30
Plastik tünekler geçici takılmıştı çıkarttım

Sanırım kuş evde kalacak değil mi yanınızda götürmeyeceksiniz?
Battaniyeyi kaldırın. Kuşu bunaltırsınız. Battaniye örtmeye hiç gerek yok. Ev çok çok soğuksa streç kalsın. Tül yokmuş zaten varsa onu da çıkartın dicektim. Plastik tünek yerine tahta tünek taktıysanız sorun yok. Ama eğer tünekleri çıkartıp bir şey takmadıysanız, olmaz. Plastik tünek kalsın tahtasını takana kadar.
İki yemlik iki suluk iki gün için gayet yeterli. Suluk sızma vs yapmasın dikkat edin.
2 gün yalnız kalabilir sorun olmaz

Bizim buralar çok soğuk o yüzden battaniye örttüm evet kuş 2 gün evde kalacak şuan yapacak bişeyimiz yok battaniye üstünde kaldı ama kenarlarında hava geçen açıklık var

Ya herhangi birşey olurmu diye sormak istedim yani en ön tünekde strese girmez diye düşünüyorum

Geceleyin yatarken hep battaniye örtüyorum birşey olmuyordu sizce stresten öteye allah korusun ilerleybilirmi

Şimdi eve geldik kuşun durumu ve sağlığı iyi hemen ötmeye başladı teşekkürler

Geri