Karadeniz Pet

24 saat otobüs yolculuğu

Fıstık0

Yeni Üye
2 ay boyunca köyde kalacağım ve yol otobüs ile 18 saat, sonra 4-5 saat dışarıda bir yerde bekleme ve 1-2 saat daha araba ile yol gidilerek bitecek. Muhabbet kuşum sahibine aşırı alışık olan kuşlardan değil. Arada koluma alabiliyorum, omuzlarımda geziyor, elimden yem falan yiyor ama elime gelmiyor, elimi uzatınca isiriyor falan. Şimdi ben bu kızı yanımda köye götüreyim mi yoksa evde babam ile mi kalsın? Babam akşam 7 de eve geliyor, cumartesi biraz daha erken, pazar zaten evde. Yolda yada köyde bir şey olur, hasta olur vs diye çok korkuyorum çünkü hiç bir şekilde veterinere vs götüremem, ilaç alamam. Burada sabah 8 den itibaren kafesi hep açık olacak, ama akşam 7 ye kadar yalnız olacak. Sizce ne yapmalıyım?

Normalde evde düzenli yem su kontrollerini yapan biri olursa evde kalması uygun olur. Ama 2 ay çok fazla bir süre dolayısıyla yanınızda götürseniz daha iyi olur. Ama 24 saat de uzun olduğu için ekstra özen göstermelisiniz. Aşağıya ilgili konuyu bırakıyorum. Okursanız faydalı olur.

Normalde evde düzenli yem su kontrollerini yapan biri olursa evde kalması uygun olur. Ama 2 ay çok fazla bir süre dolayısıyla yanınızda götürseniz daha iyi olur. Ama 24 saat de uzun olduğu için ekstra özen göstermelisiniz. Aşağıya ilgili konuyu bırakıyorum. Okursanız faydalı olur.
Konuyu okudum, ancak merak ettiğim hava değişimi vs olup etkilenir mi acaba?

Konuyu okudum, ancak merak ettiğim hava değişimi vs olup etkilenir mi acaba?
Sıcaklardan dolayı yolculukta konuda yazan elektrolit, spreyleme gibi işlemleri uygularsınız. Onun haricinde gittiği yerde bir şey olacağını sanmıyorum. Yolculuk esnasında üşütmemeye ve terletmemeye dikkat edin yeterli

Geri