petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

2 dk önce geldi :D

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve İbrahim ÇALIŞ tarafından 22 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. İbrahim ÇALIŞ

arkadaşlar bu benim yeni kuşum daha adını koyamadım kaç aylık bana alışması için uygunmu yaşı ,sağlık durumu ırkı vb. bilgi verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim MAŞALLAHINIZ EKSİK OLMASIN :D :D
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. İbrahim ÇALIŞ

Kamera kötü kusura bakmayın :(

3. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    maşaallah...hayırlı olsun...yaklaşık 2-3 aylık civarı ve erkek...yerli...fotoğraflardan anladığım kadar...yine de diğer daha bilgili arkadaşlardan yorum almak lazım...

4. mrv

mrv Guest

Yok elinize çekip alsanız daha iyi olurdu tam net çkerseniz cevap verebilirim

5. İbrahim ÇALIŞ

teşekkür ederim evet yeni yeme düşmüş istedim ama bana 2 aylık olurmu dediler eğitmek için sizce uygunmu yaşı ?

6. Ezel ALBAYRAK

Adını"Feriha" koy.[​IMG]

7. mrv

mrv Guest

Aynen maşaalah çok tatlı yeniden çekerseniz yardımcı oluruz.

8. mrv

mrv Guest

şimdilik kendinize alıştırın bence zamanla konuşmayı flan öğretirsiniz daha küçük hem de yeni gelmiş adı maviş olabilir

9. Eren Temiz

Hayırlı olsun renkleri çok güzel Maşallah :)

10. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    erkek hayırlı olsun.

Sayfayı Paylaş